Bedford Spring Fours & Small Boats Head

Sunday 8th April 2018

This page is available sorted by Division and by Club

 
Open Coxed Fours (Band 1) (Op.1.4+)
205Div 2LRCLondon RC (Williams)
206Div 2LRCLondon RC (Reeder)
405Div 4LRCLondon RC (Williams)
406Div 4LRCLondon RC (Wing)
609Div 6LRCLondon RC (Wing)
610Div 6LRCLondon RC (Reeder)
 
Open Coxed Fours (Band 2) (Op.2.4+)
207Div 2MIKMilton Keynes RC (Smith)
503Div 5BRXBroxbourne RC (Theobald)
504Div 5BIRBirmingham RC (Heppel)
804Div 8BEDBedford Rowing Club (Young)
 
Open Coxed Fours (Band 3) (Op.3.4+)
103Div 1RAFRoyal Air Force RC (Littlefield)
304Div 3BIRBirmingham RC (Heppel)
408Div 4MIKMilton Keynes RC (Uvira)
409Div 4NTNNorthampton RC (Barford)
505Div 5BRXBroxbourne RC (Watkins)
507Div 5CHAChampion of the Thames (Venn)
506Div 5CABCantabrigian RC (Welsh)
 
Open Coxed Fours (Band 4) (Op.4.4+)
305Div 3BCUBirmingham City University Rowing Club (Johnson)
306Div 3CABCantabrigian RC (Bennett)
410Div 4NRCNottingham RC (Bracun)
508Div 5BCUBirmingham City University Rowing Club (Caglayan)
701Div 7CABCantabrigian RC (Steyn)
 
Masters B/C Coxed Fours (Mas.BC.4+)
611Div 6NRCNottingham RC (Bracun =B)
614Div 6BEDBedford Rowing Club (Rodney =C)
 
Masters D Coxed Fours (Mas.D.4+)
105Div 1STAStar Club (Crook)
209Div 2BRXBroxbourne RC (Hosking)
411Div 4BRXBroxbourne RC (Brown)
509Div 5BEDBedford Rowing Club (Brown)
510Div 5BEDBedford Rowing Club (Cestaro)
616Div 6MIKMilton Keynes RC (Capp)
 
Masters E Coxed Fours (Mas.E.4+)
216Div 2STAStar Club (Hunt)
308Div 3STAStar Club (Crook)
702Div 7STAStar Club (Gowing)
 
Masters F/G Coxed Fours (Mas.FG.4+)
109Div 1STAStar Club (Hunt =F)
309Div 3BEDBedford Rowing Club (White =G)
414Div 4STAStar Club (Chillingsworth =F)
511Div 5STA/BEDStar/Bedford (Armstrong =F)
512Div 5NRCNottingham RC (Williamson =F)
 
Women's Coxed Fours (Band 1) (W.1.4+)
112Div 1NTNNorthampton RC (Alford)
311Div 3NTNNorthampton RC (Walker)
415Div 4PETPeterborough City (Richardson)
 
Women's Coxed Fours (Band 2) (W.2.4+)
313Div 3BRXBroxbourne RC (Pattinson)
416Div 4BIRBirmingham RC (Mulligan)
621Div 6PETPeterborough City (Dobler)
 
Womens Coxed Fours (Band 3) (W.3.4+)
217Div 2BRXBroxbourne RC (Harvey)
314Div 3WNOWest Norfolk RC (Pryer)
704Div 7BIRBirmingham RC (Mulligan)
 
Womens Masters A/B Coxed Fours (W.Mas.AB.4+)
113Div 1MIKMilton Keynes RC (Pilcher =B)
218Div 2PETPeterborough City (Read =A)
310Div 3NRCNottingham RC (Bloor =B)
617Div 6PETPeterborough City (Parker =B)
 
Womens Masters C Coxed Fours (W.Mas.C.4+)
114Div 1PETPeterborough City (Wallace)
312Div 3PETPeterborough City (Parker)
513Div 5NRCNottingham RC (Bloor)
 
Women's Masters D Coxed Fours (W.Mas.D.4+)
117Div 1PETPeterborough City (Parker)
315Div 3MIKMilton Keynes RC (Wilson)
316Div 3STAStar Club (Rainbow)
516Div 5PETPeterborough City (Walters)
 
Womens Masters E/F Coxed Fours (W.Mas.EF.4+)
118Div 1STAStar Club (Gowing =E)
224Div 2STAStar Club (Appleton =E)
419Div 4WBKWalbrook RC (Thom =F)
519Div 5PETPeterborough City (Wallace =E)
 
Open Coxless Fours (Band 1) (Op.1.4-)
201Div 2LRCLondon RC (Senior)
202Div 2LRCLondon RC (Mend??a)
402Div 4LRCLondon RC (Senior)
403Div 4LRCLondon RC (Mend??a)
404Div 4LRCLondon RC (Plantenga)
500Div 5FULFulham Reach RC (Barton)
603Div 6LRCLondon RC (Senior)
604Div 6LRCLondon RC (Plantenga)
608Div 6BEDBedford Rowing Club (Young)
800Div 8BEDBedford Rowing Club (Dingley)
801Div 8FULFulham Reach RC (Forrest)
 
Open Coxless Fours (Band 2) (Op.2.4-)
102Div 1BRXBroxbourne RC (Marsh)
203Div 2LRCLondon RC (Plantenga)
300Div 3BRXBroxbourne RC (Maynes)
605Div 6BEDBedford Rowing Club (Dingley)
606Div 6LRCLondon RC (Mend??a)
607Div 6FULFulham Reach RC (Grimwood)
802Div 8FULFulham Reach RC (Taylor)
803Div 8FULFulham Reach RC (Grimwood)
 
Open Coxless Fours (Band 3) (Op.3.4-)
204Div 2NTNNorthampton RC (Tinant)
301Div 3BRXBroxbourne RC (Richardson)
501Div 5FULFulham Reach RC (Taylor)
 
Masters G/H Coxless Fours (Mas.GH.4-)
110Div 1BEDBedford Rowing Club (White =G)
622Div 6NORNorwich RC (Miller =H)
 
Open Quads (Band 1) (Op.1.4X)
200Div 2PET/RAFPeterborough City / RAF RCs (King)
400Div 4BEDBedford Rowing Club (Taylor)
401Div 4PET/RAFPeterborough City / RAF RCs (King)
600Div 6LERLeicester RC (Bowles)
601Div 6PET/RAFPeterborough City / RAF RCs (King)
700Div 7BRXBroxbourne RC (Cheale)
 
Open Quads (Band 2) (Op.2.4X)
100Div 1BRXBroxbourne RC (Richardson)
104Div 1MOSMossbourne Rowing Academy (Burley)
111Div 1OUTOundle Town RC (Watson)
612Div 6BIRBirmingham RC (Cutts)
613Div 6BEDBedford Rowing Club (Reed)
 
Masters D Quads (Mas.D.4X)
208Div 2BRXBroxbourne RC (Kelly)
615Div 6SIVSt Ives RC (Ashmore)
 
Masters E Quads (Mas.E.4X)
108Div 1STAStar Club (Wille)
212Div 2PETPeterborough City (Blackman)
213Div 2OUTOundle Town RC (Dunn)
215Div 2MIKMilton Keynes RC (Bidgood)
307Div 3STAStar Club (Armstrong)
412Div 4BRXBroxbourne RC (Kelly)
 
Masters F/G/H Quad Sculls (Mas.FGH.4X)
115Div 1PETPeterborough City (Smith =F)
319Div 3NORNorwich RC (Miller =H)
413Div 4PET/OUTPeterborough/Oundle (Green =G)
 
Junior 18 Quads (J18.4X)
101Div 1OUTOundle Town RC (Pendred)
302Div 3SNESt Neots RC (Johnson)
502Div 5CAMCity of Cambridge (Pook)
602Div 6CABCantabrigian RC (James)
 
Women's Quads (Band 1) (W.1.4X)
514Div 5BRXBroxbourne RC (Quad)
618Div 6SRCSudbury RC (Treagust)
703Div 7SRCSudbury RC (Moule)
805Div 8BEDBedford Rowing Club (Cooke)
 
Women's Quads (Band 2) (W.2.4X)
106Div 1STAStar Club (Keats)
107Div 1WNO/RAFWest Norfolk/RAF (Jacobs)
210Div 2PETPeterborough City (Parker)
211Div 2LERLeicester RC (Haracz)
417Div 4WBKWalbrook RC (Bullard)
518Div 5PETPeterborough City (Parker)
 
Womens Masters E/F Quad Sculls (W.Mas.EF.4X)
219Div 2OUTOundle Town RC (Stratton =E)
220Div 2BRXBroxbourne RC (Taylor =E)
221Div 2WBKWalbrook RC (Bullard =E)
222Div 2WBKWalbrook RC (Field =F)
 
Women's Junior 16 Quads (W.J16.4X)
116Div 1OUTOundle Town RC (Coombs)
515Div 5LERLeicester RC (Leicester Rc)
619Div 6BEDBedford Rowing Club (Monaghan)
 
Mixed Masters E/F Quad Sculls (Mx.Mas.EF.4X)
303Div 3OUTOundle Town RC (Milborne =E)
407Div 4BRXBroxbourne RC (O'Puirseil =E)
620Div 6CHAChampion of the Thames (Reed =F)
 
Junior 15 Coxed Quads (J15.4X+)
119Div 1MOSMossbourne Rowing Academy (Hepburn)
320Div 3STAStar Club (Roberts)
321Div 3LERLeicester RC (Moore)
705Div 7BEDBedford Rowing Club (Loveday)
806Div 8BEDBedford Rowing Club (Fisher)
 
Junior 14 Coxed Quads (J14.4X+)
225Div 2OUTOundle Town RC (Cruise)
521Div 5FULFulham Reach RC (Forrest)
623Div 6MOSMossbourne Rowing Academy (Carrick)
807Div 8FULFulham Reach RC (Lyons)
 
Women's Coxed Quads (W.4X+)
223Div 2SNESt Neots RC (W1)
317Div 3BEDBedford Rowing Club (Williams)
318Div 3SNESt Neots RC (w2)
517Div 5BEDBedford Rowing Club (Gendron)
 
Women's Junior 15 Coxed Quads (W.J15.4X+)
120Div 1BEDBedford Rowing Club (Cooke)
418Div 4MOSMossbourne Rowing Academy (Smerdon)
520Div 5FRCFairlop RC (Webb)
 
Open Coxless Pairs (Op.2-)
230Div 2OUTOundle Town RC (Bradshaw/Dunn)
327Div 3BRXBroxbourne RC (Cheale/Woolgar)
428Div 4RAFRoyal Air Force RC (James/Jackman)
536Div 5MIKMilton Keynes RC (Turner/Blewitt)
537Div 5LERLeicester RC (Haracz/Clark)
629Div 6FULFulham Reach RC (Barton/Dickens)
630Div 6FULFulham Reach RC (Gompertz/Field)
 
Masters E Coxless Pairs (Mas.E.2-)
240Div 2OUTOundle Town RC (Quigley/Heaney)
340Div 3PETPeterborough City (Dolby/Davis)
 
Women's Masters D Coxless Pairs (W.Mas.D.2-)
140Div 1STAStar Club (Russell/Appleton)
 
Open Double Sculls (Band 1) (Op.1.2X)
121Div 1MEDMedway Towns RC (Blair/Mitchelhill)
324Div 3FULFulham Reach RC (De Burgh/Pilkington)
421Div 4MEDMedway Towns RC (Humphrey/Martin)
422Div 4SNESt Neots RC (Shreeves/Todd)
423Div 4LERLeicester RC (Bowles/Cook)
522Div 5SNESt Neots RC (Williams/Williams)
 
Open Double Sculls (Band 2) (Op.2.2X)
326Div 3MOSMossbourne Rowing Academy (Gowan/Burley)
424Div 4BEDBedford Rowing Club (Brewster/Brown)
524Div 5BRXBroxbourne RC (Walker/Ummarino)
525Div 5BEDBedford Rowing Club (Kilby/Loveday)
526Div 5BRXBroxbourne RC (Maynes/Sullivan)
527Div 5BRXBroxbourne RC (Evans/Richardson)
528Div 5RAFRoyal Air Force RC (Gray/Jamieson)
529Div 5RAFRoyal Air Force RC (Kerry/Nichols-Elton)
625Div 6BCUBirmingham City University Rowing Club (Yehia/Aldridge)
 
Masters A/B Double Sculls (Mas.AB.2X)
322Div 3MEDMedway Towns RC (Mitchelhill/Blair =B)
323Div 3OUTOundle Town RC (Cook/Bradshaw =B)
530Div 5FULFulham Reach RC (McDonald/Jacquemyn =A)
 
Masters C/D Double Sculls (Mas.CD.2X)
126Div 1BRXBroxbourne RC (Pike/Dunk =C)
226Div 2MEDMedway Towns RC (Martin/Humphrey =C)
420Div 4BIRBirmingham RC (Herring/Cutts =C)
426Div 4STAStar Club (Bennewith/French =D)
624Div 6LERLeicester RC (Wright/Clark =C)
707Div 7SRCSudbury RC (White/King =D)
 
Masters E/F Double Sculls (Mas.EF.2X)
127Div 1STAStar Club (Armstrong/Sogan =E)
128Div 1PETPeterborough City (Dolby/Davis =E)
329Div 3MBCMolesey BC (Kelly/Bowman =E)
330Div 3SNESt Neots RC (Farrell/Williams =E)
430Div 4SRCSudbury RC (White/King =E)
431Div 4PETPeterborough City (Orme/Hodge =E)
432Div 4PETPeterborough City (Blackman/Lloyd =E)
433Div 4MAVMaidstone Invicta RC (Baldwin/Manning =E)
538Div 5BNTBentham BC (Koepp/Bates =E)
544Div 5NORNorwich RC (Wynne/Bound =F)
808Div 8SRCSudbury RC (Arnott/Moriarty =F)
 
Masters G/H Double Sculls (Mas.GH.2X)
260Div 2STAStar Club (Crowther/Blackley =H)
341Div 3NORNorwich RC (Wynne/Bound =G)
545Div 5BRXBroxbourne RC (O'Puirseil/Bilyard =G)
 
Junior 18 Double Sculls (J18.2X)
325Div 3CABCantabrigian RC (Welsh/Sosnin)
523Div 5BRXBroxbourne RC (Marsden/Long)
531Div 5FULFulham Reach RC (Forrest/Brading)
706Div 7FULFulham Reach RC (Gompertz/Brading)
 
Junior 16 Double Sculls (J16.2X)
125Div 1BRXBroxbourne RC (Day/Orpin)
228Div 2NTNNorthampton RC (McDonnell/Wheeler)
229Div 2NTNNorthampton RC (Curtis/Murphy)
427Div 4BEDBedford Rowing Club (Reed/John)
532Div 5SIVSt Ives RC (Hasted/Crouch)
533Div 5MOSMossbourne Rowing Academy (James/Dyer-Reeves)
534Div 5BKSBecket School RC (Keane/Keane)
535Div 5BKSBecket School RC (Howick/Leigh)
708Div 7BKSBecket School RC (Howick/Watt)
 
Women's Double Sculls (Band 1) (W.1.2X)
131Div 1STAStar Club (Bennewith/White)
233Div 2SRC/IPSSudbury/Ipswich (Titterington/Goodchild)
439Div 4BEDBedford Rowing Club (Blake Hurworth/Cooke)
631Div 6LERLeicester RC (Campbell/Henry)
632Div 6MOSMossbourne Rowing Academy (Yesufu/De Abaitua)
 
Women's Double Sculls (Band 2) (W.2.2X)
132Div 1BEDBedford Rowing Club (Henman/Smith)
133Div 1BEDBedford Rowing Club (Ratcliffe/Williams)
134Div 1RAFRoyal Air Force RC (Motriuc/Andrews)
234Div 2OUTOundle Town RC (Attley/Smith)
336Div 3STAStar Club (Duckett/Holder)
337Div 3BEDBedford Rowing Club (Ratcliffe/Flemons)
338Div 3LERLeicester RC (Waite/Wood)
440Div 4BEDBedford Rowing Club (Offer/Monaghan)
441Div 4BRXBroxbourne RC (Hosking/Taylor)
442Div 4LERLeicester RC (Ward/Parsons)
443Div 4LERLeicester RC (Crouch/Haracz)
 
Womens Masters A/B/C Double Sculls (W.Mas.ABC.2X)
135Div 1MIKMilton Keynes RC (Marshall/Mingaye =C)
239Div 2STAStar Club (King/Knight =C)
334Div 3PETPeterborough City (Smith/Calver =B)
335Div 3FULFulham Reach RC (Cherry/Tatham =B)
436Div 4PETPeterborough City (Shipton/Griffiths =A)
543Div 5STAStar Club (Lynch/Winder =C)
 
Women's Masters D/E/F Double Sculls (W.Mas.DEF.2X)
136Div 1OUTOundle Town RC (Milborne/Birchall =D)
139Div 1STAStar Club (Taylor/Lamb =F)
241Div 2LERLeicester RC (Horrocks/Pulford =E)
339Div 3SRCSudbury RC (Muir/Moriarty =D)
344Div 3OUTOundle Town RC (Hook/Izod =E)
345Div 3STAStar Club (Tredget/Winder =E)
346Div 3PETPeterborough City (Lloyd/Wallace =E)
633Div 6WBK/HENWalbrook/Henley (Graham/Mehers =F)
 
Women's Junior 18 Double Sculls (W.J18.2X)
232Div 2BRXBroxbourne RC (Lewis/Marsden)
434Div 4LERLeicester RC (Henry/Campbell)
435Div 4SRCSudbury RC (Moule/Maskell)
539Div 5SRCSudbury RC (Barnard/Treagust)
 
Women's Junior 16 Double Sculls (W.J16.2X)
238Div 2LERLeicester RC (Henry/Campbell)
331Div 3OUTOundle Town RC (Hodnett/Dew)
332Div 3BRXBroxbourne RC (Troll/Bryant-Fowler)
333Div 3NRCNottingham RC (Aspley/Foot)
438Div 4MOSMossbourne Rowing Academy (Van Doorn/De Abaitua)
542Div 5SRCSudbury RC (Griffiths/Savage)
710Div 7FRCFairlop RC (Caidou/Fidegnon)
 
Mixed Double Sculls (Mx.2X)
231Div 2PBDPoplar Blackwall & District (Ohene/Wade)
328Div 3RAFRoyal Air Force RC (Grapes/Goodall)
429Div 4SRC/IPSSudbury/Ipswich (Goodchild/Titterington)
626Div 6WBKWalbrook RC (Gallagher/Gallagher)
627Div 6SRCSudbury RC (Titterington/Nichols)
628Div 6SRCSudbury RC (McLoughlin/Moule)
709Div 7SRC/IPSSudbury/Ipswich (Goodchild/Nichols)
 
Mixed Masters C/D/E Double Sculls (Mx.Mas.CDE.2X)
129Div 1PETPeterborough City (Apostolidou/Orme =C)
130Div 1STAStar Club (Thomson/Boggis =D)
235Div 2PBDPoplar Blackwall & District (Dwan/Reid =E)
236Div 2OUTOundle Town RC (Bishop/Dunn =E)
237Div 2CHAChampion of the Thames (Millar/Reed =E)
437Div 4CABCantabrigian RC (Richardson/Auty-Jacklin =E)
540Div 5MBCMolesey BC (Kelly/Bowman =E)
541Div 5SNESt Neots RC (Farrell/Knowles =E)
 
Open Sculls (Band 1) (Op.1.1X)
122Div 1BRXBroxbourne RC (Cheale)
123Div 1BEDBedford Rowing Club (Farley)
124Div 1STAStar Club (Taylor)
214Div 2STAStar Club (Taylor)
227Div 2LERLeicester RC (Harding)
242Div 2WBKWalbrook RC (Gallagher)
243Div 2SNESt Neots RC (Todd)
342Div 3LERLeicester RC (Smith)
343Div 3SNESt Neots RC (Williams)
444Div 4WBKWalbrook RC (Gallagher)
546Div 5JECJesus College (Pearson)
711Div 7PETPeterborough City (Mackenzie)
712Div 7BEDBedford Rowing Club (Westbrook)
713Div 7BEDBedford Rowing Club (Dingley)
 
Open Sculls (Band 2) (Op.2.1X)
141Div 1BEDBedford Rowing Club (Baker)
244Div 2LERLeicester RC (Cook)
245Div 2LERLeicester RC (Bowles)
445Div 4MIKMilton Keynes RC (Smith)
548Div 5FULFulham Reach RC (De Burgh)
549Div 5FULFulham Reach RC (Pilkington)
714Div 7JECJesus College (Pearson)
715Div 7BEDBedford Rowing Club (Glasspool)
716Div 7BEDBedford Rowing Club (Pratt)
 
Open Sculls (Band 3) (Op.3.1X)
142Div 1BRXBroxbourne RC (Maynes)
143Div 1BRXBroxbourne RC (Walker)
246Div 2MIKMilton Keynes RC (Uvira)
247Div 2BEDBedford Rowing Club (Malys)
248Div 2BEDBedford Rowing Club (Loveday)
249Div 2LERLeicester RC (Clark)
251Div 2BRXBroxbourne RC (Marsden)
349Div 3BIRBirmingham RC (Tomlinson)
350Div 3LERLeicester RC (Haracz)
550Div 5LERLeicester RC (Clark)
551Div 5RAFRoyal Air Force RC (Carpenter)
634Div 6SIVSt Ives RC (Hammond)
 
Open Sculls (Band 4) (Op.4.1X)
250Div 2BEDBedford Rowing Club (Fisher)
354Div 3BRXBroxbourne RC (Ummarino)
355Div 3BRXBroxbourne RC (Dunk)
356Div 3BRXBroxbourne RC (Jones)
636Div 6SIVSt Ives RC (Wright)
718Div 7BEDBedford Rowing Club (Baran)
 
Masters A/B Sculls (Mas.AB.1X)
137Div 1LERLeicester RC (Smith =B)
138Div 1HUNHuntingdon RC (Adams =B)
425Div 4STAStar Club (Taylor =A)
547Div 5CURCurlew RC (Scott =B)
 
Masters D Sculls (Mas.D.1X)
145Div 1NORNorwich RC (Bond)
253Div 2BRXBroxbourne RC (O'Puirseil)
447Div 4SRCSudbury RC (Nichols)
552Div 5STAStar Club (Rainbow)
717Div 7BEDBedford Rowing Club (Brown)
 
Masters E Sculls (Mas.E.1X)
146Div 1OUTOundle Town RC (Chandler)
147Div 1SRCSudbury RC (Moriarty)
254Div 2WBKWalbrook RC (Robinson)
351Div 3STAStar Club (Thomson)
352Div 3NMSNemesis Boat Club (Richardson)
353Div 3FULFulham Reach RC (Macdonald)
448Div 4WBKWalbrook RC (Robinson)
449Div 4STAStar Club (Waugh)
450Div 4LERLeicester RC (Clark)
553Div 5STAStar Club (Higgins)
635Div 6IPSIpswich RC (Jillings)
 
Masters F Sculls (Mas.F.1X)
156Div 1SRCSudbury RC (Milbank)
459Div 4IPSIpswich RC (Jillings)
460Div 4CHAChampion of the Thames (Millar)
461Div 4CHAChampion of the Thames (Gould)
 
Masters G/H Sculls (Mas.GH.1X)
361Div 3BEDBedford Rowing Club (Pitcairn =H)
559Div 5SRCSudbury RC (Arnott =G)
720Div 7BEDBedford Rowing Club (Banham-Hall =G)
 
Junior 17 Sculls (J17.1X)
144Div 1BRXBroxbourne RC (Long)
252Div 2LERLeicester RC (Clark)
347Div 3SNESt Neots RC (Lawrence)
348Div 3NRCNottingham RC (Chapman)
446Div 4PETPeterborough City (Mackenzie)
 
Junior 16 Sculls (J16.1X)
148Div 1BEDBedford Rowing Club (Reed)
149Div 1BEDBedford Rowing Club (Brewster)
150Div 1BEDBedford Rowing Club (Brown)
151Div 1STAStar Club (D'Arcy)
255Div 2BEDBedford Rowing Club (Kilby)
256Div 2NRCNottingham RC (Albery)
357Div 3BRXBroxbourne RC (Day)
358Div 3NRCNottingham RC (Maliekkal)
359Div 3NRCNottingham RC (Haigh)
451Div 4BRXBroxbourne RC (Orpin)
452Div 4NTNNorthampton RC (Oliver)
453Div 4SRCSudbury RC (McLoughlin)
554Div 5BKSBecket School RC (Watt)
719Div 7BKSBecket School RC (Leigh)
 
Womens Sculls (Band 1A) (W.1A.1X)
152Div 1BEDBedford Rowing Club (Moore)
153Div 1SNESt Neots RC (Shreeves)
257Div 2WBKWalbrook RC (Gallagher)
258Div 2LRCLondon RC (Jackson)
360Div 3FULFulham Reach RC (Ogger)
555Div 5MOSMossbourne Rowing Academy (Laukyte)
638Div 6LERLeicester RC (Henry)
 
Womens Sculls (Band 1B) (W.1B.1X)
454Div 4BEDBedford Rowing Club (Moore)
455Div 4WBKWalbrook RC (Gallagher)
456Div 4LRCLondon RC (Jackson)
 
Women's Sculls (Band 2) (W.2.1X)
154Div 1BEDBedford Rowing Club (Dickinson)
155Div 1SRCSudbury RC (Wallace)
259Div 2BRXBroxbourne RC (Taylor)
458Div 4SRCSudbury RC (Brown)
556Div 5BIRBirmingham RC (Knight)
 
Womens Adaptive (PR3) Sculls (W.PR3 1X)
640Div 6SRCSudbury RC (Brown)
 
Women's Masters A Sculls (W.Mas.A.1X)
637Div 6LRCLondon RC (Jackson)
 
Womens Masters D/E/F Sculls (W.Mas.DEF.1X)
158Div 1SRCSudbury RC (Muir =D)
159Div 1MIKMilton Keynes RC (Fryer =E)
366Div 3CABCantabrigian RC (Auty-Jacklin =D)
367Div 3SNESt Neots RC (Knowles =F)
462Div 4CHAChampion of the Thames (Axworthy =F)
463Div 4WBKWalbrook RC (Mehers =F)
 
Women's Junior 18 Sculls (W.J18.1X)
261Div 2MOSMossbourne Rowing Academy (Laukyte)
457Div 4LERLeicester RC (Henry)
557Div 5SIVSt Ives RC (Maddison)
558Div 5LERLeicester RC (Parkes-Bowen)
 
Women's Junior 16 Sculls (W.J16.1X)
157Div 1STAStar Club (Tugulu)
262Div 2LERLeicester RC (Henry)
362Div 3BRXBroxbourne RC (Nash)
363Div 3NRCNottingham RC (Hepworth)
364Div 3NRCNottingham RC (King)
365Div 3NRCNottingham RC (Smith)
560Div 5CAMCity of Cambridge (Franklin)
561Div 5FRCFairlop RC (Fidegnon)
639Div 6MOSMossbourne Rowing Academy (Van Doorn)