Kingston Small Boats Head

Saturday 19th November 2011

Hide Blade Colours

Overall Results are also available.

Intermediate 1 Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS5VRCVesta RC (Lear)

Intermediate 2 Coxed Fours

DivTimeCrew
2DNS512SGCSt George's College BC (Ewart)
2DNS520KRCKingston Rowing Club (Doe)
2DNS511NEPNephthys (Michelberger)
2DNS519RDGReading RC (Casserley)
2DNS518NEPNephthys (Simpkins)
2DNS517KRCKingston Rowing Club (Lee)
2DNS516PARParrs Priory RC (Cobb)
2DNS515VRCVesta RC (Brady)
2DNS514RDGReading RC (Joyce)
2DNS522LRCLondon RC (Rushton)
2DNS513KRCKingston Rowing Club (Miyake-Mark)
2DNS521PARParrs Priory RC (Ten Broeke)

Intermediate 3 Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS40PARParrs Priory RC (Cobb)
1DNS48KRCKingston Rowing Club (Farrell)
1DNS39NEPNephthys (Kwiecinski)
1DNS47MBCMolesey BC (Taylor)
1DNS46NEPNephthys (Hyatt)
1DNS54USUUniversity of Surrey (Sillitoe)
1DNS45VRCVesta RC (Wiles)
1DNS53RDGReading RC (Bevan)
1DNS44CYGCygnet RC (Simpson)
1DNS52DULDulwich College (Burkitt)
1DNS43NEPNephthys (Barrow)
1DNS51PARParrs Priory RC (Latham)
1DNS42HAMHampton School (Chung)
1DNS50RDGReading RC (Tapley)
1DNS41NEPNephthys (Smith)
1DNS49HAMHampton School (Stringer)

Novice Coxed Fours

DivTimeCrew
2DNS564NEPNephthys (Smith)
2DNS563PARParrs Priory RC (Ummarino)
2DNS567NEPNephthys (Kwiecinski)
2DNS566WLTWalton RC (Shire)
2DNS565HAMHampton School (Marcus)

Junior 18 Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS56HAMHampton School (Williamson)
1DNS55DULDulwich College (Kinch)
1DNS57SGCSt George's College BC (McCaffery)

Junior 16 Coxed Fours

DivTimeCrew
2DNS530DULDulwich College (Lynch)
2DNS529DULDulwich College (Martin)
2DNS535KGSKingston Grammar School (Robson)
2DNS534CHHCharterhouse BC (Macdougall)
2DNS533HAMHampton School (Harries)
2DNS532SGCSt George's College BC (Mandolfo)
2DNS531DULDulwich College (Lamplough)

Womens Intermediate 2 Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS83TYSTethys BC (Eccles)
1DNS82TYSTethys BC (Cuenod)

Womens Intermediate 3 Coxed Fours

DivTimeCrew
2DNS569PARParrs Priory RC (Ross)
2DNS568TYSTethys BC (Law)
2DNS570TYSTethys BC (Butler)

Womens Novice Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS146BBLBarnes Bridge Ladies RC (Broadhurst)
1DNS145BBLBarnes Bridge Ladies RC (Mee)
1DNS150MBCMolesey BC (Downes)
1DNS149TWKTwickenham RC (Hill)
1DNS148TWKTwickenham RC (Bolton)
1DNS147PHSPutney High School RC (Trevor)

Women's Junior 16 Coxed Fours

DivTimeCrew
1DNS192SGCSt George's College BC (Busch)
1DNS191WEYWeybridge RC (Pickering)
1DNS193SGCSt George's College BC (Wilson)

Senior Coxless Fours

DivTimeCrew
1DNS8TTRThames Tradesmens' RC (Lemaire-Smith)

Intermediate 1 Coxless Fours

DivTimeCrew
2DNS502BRXBroxbourne RC (Everitt)
2DNS501VRCVesta RC (Lear)

Intermediate 2 Coxless Fours

DivTimeCrew
1DNS10KRCKingston Rowing Club (China)
1DNS9HAMHampton School (Hallwood)
1DNS15DULDulwich College (Saunders)
1DNS14HAMHampton School (Coomes)
1DNS13WLTWalton RC (Thiemann)
1DNS12TTRThames Tradesmens' RC (Clements)
1DNS11VRCVesta RC (Galavotti)

Junior 18 Coxless Fours

DivTimeCrew
2DNS510SGCSt George's College BC (McCaffery)
2DNS509DULDulwich College (Kinch)

Junior 16 Coxless Fours

DivTimeCrew
1DNS17HAMHampton School (Fearn)
1DNS16HAMHampton School (Winter)
1DNS18KGSKingston Grammar School (Smith)

Intermediate 1 Quads

DivTimeCrew
1DNS7LOSLondon Oratory School BC (Bovill)
1DNS6LRCLondon RC (Wilson)

Intermediate 2 Quads

DivTimeCrew
2DNS503RDGReading RC (Simpson)

Intermediate 3 Quads

DivTimeCrew
2DNS505TFNTiffin School BC (Nottidge)
2DNS504ARDArdingly Rowing Club (Law)
2DNS508LOSLondon Oratory School BC (Price)
2DNS507LOSLondon Oratory School BC (Bovill)
2DNS506USUUniversity of Surrey (Elton)

Novice Quad Sculls

DivTimeCrew
2DNS524WLTWalton RC (Pointer)
2DNS523LOSLondon Oratory School BC (Hogan Hennessy)
2DNS525TFNTiffin School BC (Sidhu)

Masters D Quads

DivTimeCrew
1DNS94TFPTiffin Associates RC (Mitchell)
1DNS93KGVKGS Veterans BC (Hughes)

Masters E Quads

DivTimeCrew
1DNS85WLTWalton RC (Clarke)
1DNS84ARDArdingly Rowing Club (Radosevic)

Masters F Quads

DivTimeCrew
1DNS144TWKTwickenham RC (Kenny)

Masters G Quads

DivTimeCrew
1DNS2LRCLondon RC (Baldwin)

Junior 17 Quads

DivTimeCrew
1DNS4LOSLondon Oratory School BC (Doig)
1DNS3LOSLondon Oratory School BC (Price)

Junior 16 Quads

DivTimeCrew
2DNS528WLTWalton RC (Georgiou)
2DNS527CHHCharterhouse BC (Day)

Womens Intermediate 2 Quads

DivTimeCrew
1DNS58USU/MBCUniversity of Surrey/Molesey (USU-Nicholson)

Womens Intermediate 3 Quads

DivTimeCrew
2DNS526WLTWalton RC (Cornell)

Womens Novice Quad Sculls

DivTimeCrew
2DNS572PHSPutney High School RC (Trevor)
2DNS571EMAEmanuel School (Philcox)
2DNS574USUUniversity of Surrey (Phillips)
2DNS573WLTWalton RC (Tonks)

Women's Junior 18 Quads

DivTimeCrew
1DNS87KGSKingston Grammar School (Cook)
1DNS86KGSKingston Grammar School (Hodson)
1DNS92SGCSt George's College BC (Mason)
1DNS91PHSPutney High School RC (Meakes)
1DNS90PHSPutney High School RC (McCann)
1DNS89KRCKingston Rowing Club (Kiedaisch)
1DNS88KRCKingston Rowing Club (Hughes)

Women's Junior 16 Quads

DivTimeCrew
2DNS576TFNTiffin School BC (Patel)
2DNS575KGSKingston Grammar School (Schofield)
2DNS578KRCKingston Rowing Club (Esterhuyse)
2DNS577KGSKingston Grammar School (Piper)

Mixed Masters C Quads

DivTimeCrew
1DNS59PETPeterborough City (Ellis)

Mixed Masters E Quads

DivTimeCrew
1DNS1KGVKGS Veterans BC (Allin-Figl)

Junior 15 Coxed Quads

DivTimeCrew
1DNS20KRCKingston Rowing Club (Baker)
1DNS28HAMHampton School (Day)
1DNS36SGCSt George's College BC (Davies)
1DNS19HAMHampton School (Evans)
1DNS27TFNTiffin School BC (Gilbert)
1DNS35SPSSt Paul's School (Kwok)
1DNS26LOSLondon Oratory School BC (Lawton)
1DNS34SPSSt Paul's School (Sciamma)
1DNS25MBCMolesey BC (Hooper)
1DNS33DULDulwich College (Gorenkin)
1DNS24DULDulwich College (Nelki)
1DNS32LOSLondon Oratory School BC (Guppy)
1DNS23WGTWhitgift School BC (Cook)
1DNS31LOSLondon Oratory School BC (Buchinger)
1DNS22HAMHampton School (Raveendran - Lara)
1DNS30HAMHampton School (Hansford)
1DNS38TFNTiffin School BC (Crowther)
1DNS21WEYWeybridge RC (Marchington)
1DNS29DULDulwich College (Flavin)
1DNS37MBCMolesey BC (Harper)

Junior 14 Coxed Quads

DivTimeCrew
2DNS620TFNTiffin School BC (Layt)
2DNS619CHHCharterhouse BC (Chaldecott)
2DNS621TFNTiffin School BC (Molloy)

Women's Junior 15 Coxed Quads

DivTimeCrew
1DNS152KGSKingston Grammar School (Helm)
1DNS151KGSKingston Grammar School (Marshall)
1DNS153EMAEmanuel School (Konig)

Women's Junior 14 Coxed Quads

DivTimeCrew
2DNS623WLTWalton RC (Giambrone)
2DNS631TFNTiffin School BC (Hearn)
2DNS622EMAEmanuel School (Archer)
2DNS630WEYWeybridge RC (Skinner)
2DNS629EMAEmanuel School (Mickley)
2DNS628SBTSurbiton High School (Fraser)
2DNS627PHSPutney High School RC (Taylor)
2DNS626MBCMolesey BC (Benzynie)
2DNS625SBT/MBCSurbiton High School/Molesey (Mosely)
2DNS624TFNTiffin School BC (Meade)

Women's Junior 13 Coxed Quads

DivTimeCrew
1DNS195PHSPutney High School RC (Walsh)
1DNS194PHSPutney High School RC (Ramsay)

Intermediate 1 Coxless Pairs

DivTimeCrew
2DNS537LYMLymington ARC (Lock/Fryer)
2DNS536TTRThames Tradesmens' RC (Wall/Clements)
2DNS540TTRThames Tradesmens' RC (Parsons-Mills/Lemaire-Smith)
2DNS539TTRThames Tradesmens' RC (Price/McLoughlin)
2DNS538SHPShiplake College (Morgan/Nolden)

Intermediate 2 Coxless Pairs

DivTimeCrew
1DNS116KRCKingston Rowing Club (Lee/Harris)
1DNS115LYMLymington ARC (Lock/Fryer)
1DNS118KRCKingston Rowing Club (Dracott/Davies)
1DNS117PARParrs Priory RC (Thorpe/Salt)

Masters C Coxless Pairs

DivTimeCrew
1DNS198RDGReading RC (Schonauer/Williams)
1DNS197TRCThames RC (Dooley/Seddon)

Womens Intermediate 2 Coxless Pairs

DivTimeCrew
2DNS605BBLBarnes Bridge Ladies RC (O Leary/Meier)

Senior Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS579TTRThames Tradesmens' RC (Hosking/Keane)

Intermediate 1 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS196RDGReading RC (Godfrey/Simpson)

Intermediate 2 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS549USUUniversity of Surrey (Kelly/Sillitoe)
2DNS548KRCKingston Rowing Club (Hunter/Sullivan)
2DNS550WLTWalton RC (Lee-Gill/Wilson)

Intermediate 3 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS61ARDArdingly Rowing Club (Field/Amery)
1DNS60USUUniversity of Surrey (Bright/Elton)
1DNS64WBKWalbrook RC (Makinson/Ward)
1DNS63LYMLymington ARC (Bull/Taylor)
1DNS62LYMLymington ARC (Woolford/Goodall)

Novice Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS581RDGReading RC (Davies/Davenport)
2DNS580USUUniversity of Surrey (Nicholson/O Reilly)
2DNS583CHHCharterhouse BC (Holland/Stevens-Harris)
2DNS582SGCSt George's College BC (Lauber/Stracey)

Masters C Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS541TSSTideway Scullers School (Alloway/Livy)

Masters D Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS543TSSTideway Scullers School (Nugee/Ten Broeke)
2DNS542KGVKGS Veterans BC (Hunt/Bridge)
2DNS545LYMLymington ARC (Woolford/Goodall)
2DNS544LYMLymington ARC (Bull/Taylor)

Masters E Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS603WLTWalton RC (Collins/Johnston)
2DNS602ARDArdingly Rowing Club (Crawford/Radosevic)

Masters F Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS585BTCBTC Southampton (Green/Wardell)
2DNS584BOABradford-on-Avon RC (Carpenter/Beer)

Masters G Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS640RCHRoyal Chester RC (Browne/Jarvis)

Masters H Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS586QBCQuintin BC (Findlay/Webb)

Junior 18 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS557SHPShiplake College (Barrett/Fitz-Hugh)
2DNS556MBCMolesey BC (Funke/Joynson)
2DNS562CHHCharterhouse BC (Foulston/Webb)
2DNS561SHPShiplake College (Simpson/Rockell)
2DNS560WGTWhitgift School BC (Middleton/Jennings)
2DNS559TFNTiffin School BC (Nulson/Beedham)
2DNS558TFNTiffin School BC (Salmon/Thomson)

Junior 16 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS99WGTWhitgift School BC (Higgins/Goodbody)
1DNS98MAVMaidstone Invicta RC (Porter/Harris)
1DNS106TFNTiffin School BC (Jarratt Barnham/Morris)
1DNS105WGTWhitgift School BC (O Toole/Windmill)
1DNS104MAVMaidstone Invicta RC (Collins/Grace)
1DNS103KGSKingston Grammar School (Noble/Montakab)
1DNS102KRCKingston Rowing Club (Jennings/Toner)
1DNS101TFNTiffin School BC (Ellis/Hutchence)
1DNS100KRCKingston Rowing Club (Clark/Vitharana)

Junior 15 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS598WEYWeybridge RC (Brisco/Pope)

Junior 14 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS189MBCMolesey BC (Scannella/Tope)
1DNS188MBCMolesey BC (Elliott/Bentley-Fox)

Womens Intermediate 1 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS199TSSTideway Scullers School (Maccallum/Thomas)
2DNS599WRCWallingford RC (Greves/Stubbs)
2DNS601WBKWalbrook RC (Temple/McCarthy)
2DNS600WBKWalbrook RC (Murray/Collins)

Womens Intermediate 3 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS588BBLBarnes Bridge Ladies RC (Owen/Baldwin)
2DNS587WBKWalbrook RC (Church/Smith)
2DNS590USUUniversity of Surrey (Hunter-Smith/Jonckers)
2DNS589PHSPutney High School RC (Cook/Bacon)

Womens Novice Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS155USUUniversity of Surrey (Parsons/Phillips)
1DNS154KRCKingston Rowing Club (Long/Macleod)
1DNS157TYSTethys BC (Frodyma/Robotham)
1DNS156TYSTethys BC (Butler/Law)

Women's Masters C Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS158WBKWalbrook RC (Walters/Capel)

Women's Junior 18 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS132MAVMaidstone Invicta RC (McConchie/Fish)
1DNS131MBCMolesey BC (Thew/Lyster)
1DNS134KGSKingston Grammar School (Roden/Sallusti)
1DNS133KGSKingston Grammar School (Bevan/Bridge)

Women's Junior 16 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS633MBCMolesey BC (Pollington/Wakeling)
2DNS632PHSPutney High School RC (Tall/Casley)
2DNS635WLTWalton RC (Thean/Dent)
2DNS634KRCKingston Rowing Club (Walsom-Brock/Poulter)

Women's Junior 15 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS168KGSKingston Grammar School (Steinitz/Dodds)
1DNS167SBTSurbiton High School (Hill/Burdess)
1DNS170SGCSt George's College BC (Gannon/Gannon)
1DNS169SBTSurbiton High School (Toyn/McDonald)

Women's Junior 14 Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS638SBT/MBCSurbiton High School/Molesey (Turner/Williams)
2DNS637KRCKingston Rowing Club (Hughes/Saba)
2DNS639SBTSurbiton High School (Jenkins/Willis)

Women's Junior 13 Double Sculls

DivTimeCrew
1DNS172PHSPutney High School RC (Ferrabee/McCann)
1DNS171PHSPutney High School RC (Gradidge/Wilson)

Mixed Masters B Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS636WLTWalton RC (Heywood/Jackson)

Mixed Masters D Double Sculls

DivTimeCrew
2DNS604KGVKGS Veterans BC (Steinitz/Gale)

Elite Sculls

DivTimeCrew
2DNS547FSCFurnivall SC (Dearlove)
2DNS546AKNAuriol Kensington (Mackworth-Praed)

Senior Sculls

DivTimeCrew
1DNS78BRXBroxbourne RC (Allan)
1DNS77TTRThames Tradesmens' RC (Keane)
1DNS79SPSSt Paul's School (Twyman)

Intermediate 1 Sculls

DivTimeCrew
2DNS642LRCLondon RC (Wilson)
2DNS650KGSKingston Grammar School (Smalman-Smith)
2DNS641LERLeicester RC (Smith)
2DNS649LRCLondon RC (Gill)
2DNS648BRXBroxbourne RC (Goodwin)
2DNS647VRCVesta RC (Hughes)
2DNS646LRCLondon RC (Maitland)
2DNS645LRCLondon RC (Loveday)
2DNS644MNKMonkton Combe School BC (Lawrence)
2DNS652LRCLondon RC (Heap)
2DNS643LRCLondon RC (Magee)
2DNS651WLTWalton RC (Reynolds)

Intermediate 2 Sculls

DivTimeCrew
1DNS66LRCLondon RC (Gill)
1DNS74USUUniversity of Surrey (Mee)
1DNS65CYGCygnet RC (Pickford)
1DNS73FSCFurnivall SC (Dearlove)
1DNS72KRCKingston Rowing Club (Sullivan)
1DNS71MNKMonkton Combe School BC (Lawrence)
1DNS70BRXBroxbourne RC (Mould)
1DNS69BRXBroxbourne RC (Everitt)
1DNS68LRCLondon RC (Parnell)
1DNS67BRXBroxbourne RC (Scorah)

Intermediate 3 Sculls

DivTimeCrew
2DNS552BTCBTC Southampton (Hume)
2DNS551RDGReading RC (Hasler)
2DNS555TWKTwickenham RC (Skeels)
2DNS554LRCLondon RC (Dwan)
2DNS553VRCVesta RC (Galavotti)

Novice Sculls

DivTimeCrew
1DNS120HAMHampton School (Davies)
1DNS128TFNTiffin School BC (Teh)
1DNS119LRCLondon RC (Rushton)
1DNS127LRCLondon RC (Clarke)
1DNS126HAMHampton School (Bramall)
1DNS125USUUniversity of Surrey (Epps)
1DNS124BTCBTC Southampton (Lewis)
1DNS123LRCLondon RC (Palmer)
1DNS122LRCLondon RC (Dwan)
1DNS130TWKTwickenham RC (Walters)
1DNS121LRCLondon RC (Mc Inerney)
1DNS129TSSTideway Scullers School (McManus)

Masters A Sculls

DivTimeCrew
1DNS81LERLeicester RC (Smith)
1DNS80TSSTideway Scullers School (Livy)

Masters B Sculls

DivTimeCrew
1DNS76KGSKingston Grammar School (Smalman-Smith)
1DNS75WRCWallingford RC (Hull)

Masters C Sculls

DivTimeCrew
1DNS112PARParrs Priory RC (Forczek)
1DNS111PTRPutney Town RC (Boileau)
1DNS114BRXBroxbourne RC (Alexander)
1DNS113BRXBroxbourne RC (Heathcote)

Masters D Sculls

DivTimeCrew
1DNS136MBCMolesey BC (Jillings)
1DNS135BTCBTC Southampton (Hume)
1DNS139TWKTwickenham RC (Pullen)
1DNS138WYCWycliffe College BC (Mitchell)
1DNS137SHVShiplake Vikings RC (Gascoine)

Masters E Sculls

DivTimeCrew
1DNS141QBCQuintin BC (Meaney)
1DNS140TSSTideway Scullers School (Alloway)
1DNS143MBCMolesey BC (Raspin)
1DNS142CHRChristchurch RC (Hollingworth)

Masters F Sculls

DivTimeCrew
1DNS174MBCMolesey BC (Parker)
1DNS173KRCKingston Rowing Club (Merrall)

Masters G Sculls

DivTimeCrew
1DNS209STHSouthsea RC (Watling)

Junior 18 Sculls

DivTimeCrew
1DNS108HAMHampton School (Barden de Lacroi)
1DNS107TSSTideway Scullers School (McLeod)
1DNS110ARDArdingly Rowing Club (Vouilloz)
1DNS109TSSTideway Scullers School (Shea)

Junior 16 Sculls

DivTimeCrew
2DNS594KGSKingston Grammar School (Linney)
2DNS593MAVMaidstone Invicta RC (Porter)
2DNS597MAVMaidstone Invicta RC (Collins)
2DNS596MAVMaidstone Invicta RC (Harris)
2DNS595MAVMaidstone Invicta RC (Grace)

Junior 15 Sculls

DivTimeCrew
1DNS176TFNTiffin School BC (Norris)
1DNS184TSSTideway Scullers School (Jonas)
1DNS175SGCSt George's College BC (Williamson)
1DNS183TSSTideway Scullers School (Williams)
1DNS182TFNTiffin School BC (Walters)
1DNS181TSSTideway Scullers School (Brophy)
1DNS180TFNTiffin School BC (Hodson)
1DNS179HAMHampton School (Wyborn)
1DNS187SPSSt Paul's School (Mattey)
1DNS178SPSSt Paul's School (Doyle)
1DNS186TSSTideway Scullers School (Rodd)
1DNS177TSSTideway Scullers School (Almeida-Durkan)
1DNS185HAMHampton School (Churchman)

Junior 14 Sculls

DivTimeCrew
2DNS654MBCMolesey BC (Thew)

Womens Elite Sculls

DivTimeCrew
1DNS96LRCLondon RC (Humphreys)
1DNS95WRCWallingford RC (Burgess)
1DNS97WRCWallingford RC (Piggott)

Womens Intermediate 1 Sculls

DivTimeCrew
1DNS201WBKWalbrook RC (Temple)
1DNS200WRCWallingford RC (Guingouain)
1DNS206WRCWallingford RC (Heemskerk)
1DNS205WBKWalbrook RC (Collins)
1DNS204WRCWallingford RC (Stubbs)
1DNS203WRCWallingford RC (Greves)
1DNS202LRCLondon RC (Denyer)
2DNS653TSSTideway Scullers School (Maccallum)

Womens Intermediate 2 Sculls

DivTimeCrew
2DNS592TSSTideway Scullers School (Thomas)
2DNS591KRCKingston Rowing Club (Bott)

Womens Intermediate 3 Sculls

DivTimeCrew
1DNS160MAVMaidstone Invicta RC (Maunsell)
1DNS159LRCLondon RC (Jackson)
1DNS166WBKWalbrook RC (Church)
1DNS165WBKWalbrook RC (Smith)
1DNS164TSSTideway Scullers School (Johnston)
1DNS163FSCFurnivall SC (Hook)
1DNS162BBLBarnes Bridge Ladies RC (Hawtin)
1DNS161TSSTideway Scullers School (Gullen)

Womens Novice Sculls

DivTimeCrew
2DNS607LRCLondon RC (Jackson)
2DNS615TYSTethys BC (Bera)
2DNS606KRCKingston Rowing Club (Johns)
2DNS614KRCKingston Rowing Club (Janss Lafond)
2DNS613TYSTethys BC (Quel)
2DNS612BRXBroxbourne RC (Seabrook)
2DNS611ETMEton Mission RC (Mitchell)
2DNS610TYSTethys BC (Cuenod)
2DNS609TYSTethys BC (Eccles)
2DNS608KGSKingston Grammar School (Smalman-Smith)

Women's Masters A Sculls

DivTimeCrew
2DNS617FSCFurnivall SC (Hook)
2DNS616BBLBarnes Bridge Ladies RC (Grobler)
2DNS618TSSTideway Scullers School (Gullen)

Women's Masters B Sculls

DivTimeCrew
1DNS208USUUniversity of Surrey (Stedman)
1DNS207BBLBarnes Bridge Ladies RC (Powell)

Women's Masters D Sculls

DivTimeCrew
2DNS658TSSTideway Scullers School (Bird)

Women's Junior 15 Sculls

DivTimeCrew
2DNS656SBTSurbiton High School (Kent)
2DNS655SBTSurbiton High School (Kim)
2DNS657KRCKingston Rowing Club (Wieland)

Women's Junior 14 Sculls

DivTimeCrew
1DNS190MAVMaidstone Invicta RC (Terry)