Cambridge Autumn Regatta

Sunday 8th September 2013

Click here to view the Regatta Timetable.

1) Intermediate 3 Coxed Fours

 1) Kings School Cantab──────────────────┐                
                                         ├────────────────┐
 2) Sudbury RC───────────────────────────┘ Race 183 15:58 │                
                                                          ├────────────────
 3) Broxbourne RC────────────────────────┐                │ Race 218 17:48 
                                         │                │
 4) Wolfson (Cam) BC────┐                ├────────────────┘
                        ├────────────────┘ Race 175 15:36 
 5) St Neots RC─────────┘ Race 99 12:17  

2) Womens Intermediate 3 Coxed Fours

 6) Medway Towns RC────┐                
                       ├────────────────┐
 7) Putney High School─┘ Race 177 15:41 │                
                                        ├────────────────
 8) Peterborough City──┐                │ Race 217 17:45 
                       ├────────────────┘
 9) Parrs Priory───────┘ Race 173 15:31 

3) Intermediate 3 Quads

 10) St Ives RC────────────────────────────────┐                
                                               ├────────────────┐
 11) Medway Towns RC───────────────────────────┘ Race 176 15:38 │                
                                                                ├────────────────
 12) Sudbury RC────────────────────────────────┐                │ Race 216 17:42 
                                               │                │
 13) Maidstone Grammar School─┐                ├────────────────┘
                              ├────────────────┘ Race 171 15:26 
 14) Peterborough City────────┘ Race 103 12:27 

4) Women's Junior 15 Coxed Quads

 15) Cantabrigian (Finlayson)──────┐                
                                   ├────────────────┐
 16) Globe RC──────────────────────┘ Race 93 11:59  │                
                                                    ├────────────────┐
 17) Huntingdon RC──────────────────────────────────┘ Race 178 15:43 │                
                                                                     ├────────────────
 18) Champion of the Thames─────────────────────────┐                │ Race 215 17:39 
                                                    │                │
 19) City of Cambridge─────────────┐                ├────────────────┘
                                   ├────────────────┘ Race 174 15:33 
 20) Cantabrigian (Awbery─Maskell)─┘ Race 96 12:09  

5) Womens Junior 14 Coxed Quads

 21) Putney High School (Szynkowska)───────────────────┐                
                                                       ├────────────────┐
 22) Cantabrigian──────────────────────────────────────┘ Race 161 14:58 │                
                                                                        ├────────────────
 23) Maidstone Invicta (A)─────────────────────────────┐                │ Race 214 17:36 
                                                       │                │
 24) Putney High School (Butterworth)─┐                ├────────────────┘
                                      ├────────────────┘ Race 165 15:11 
 25) Maidstone Invicta (B)────────────┘ Race 92 11:56  

6) Intermediate 3 Double Sculls

 26) Peterborough City────────┐                
                              ├────────────────┐
 27) Maidstone Grammar School─┘ Race 79 11:24  │                
                                               ├────────────────┐
 28) Cambridge/Rob Roy─────────────────────────┘ Race 172 15:28 │                
                                                                ├────────────────
 29) Globe RC──────────────────────────────────┐                │ Race 213 17:33 
                                               │                │
 30) Gravesend RC─────────────┐                ├────────────────┘
                              ├────────────────┘ Race 164 15:08 
 31) Medway Towns RC──────────┘ Race 98 12:14  

7) Novice Double Sculls

 32) Huntingdon RC (Bacon)────────┐                
                                  ├────────────────┐
 33) Nottingham & Union───────────┘ Race 10 08:22  │                
                                                   ├────────────────┐
 34) Putney Town RC (Wilson)───────────────────────┘ Race 100 12:19 │                
                                                                    ├────────────────┐
 35) Maidstone Grammar School──────────────────────┐                │ Race 169 15:21 │
                                                   ├────────────────┘                │
 36) Kings School Cantab───────────────────────────┘ Race 91 11:54                   │                
                                                                                     ├────────────────
 37) Peterhouse College────────────────────────────┐                                 │ Race 212 17:30 
                                                   ├────────────────┐                │
 38) Rob Roy BC────────────────────────────────────┘ Race 95 12:07  │                │
                                                                    ├────────────────┘
 39) Broxbourne RC─────────────────────────────────┐                │ Race 170 15:23 
                                                   ├────────────────┘
 40) Huntingdon RC (Murray─Smith)─┐                │ Race 97 12:12  
                                  ├────────────────┘
 41) Putney Town RC (Harding)─────┘ Race 11 08:25  

8) Junior 17 Double Sculls

 42) St Ives RC────┐                
                   ├────────────────┐
 43) Deben RC──────┘ Race 94 12:04  │                
                                    ├────────────────┐
 44) Huntingdon RC──────────────────┘ Race 163 15:06 │                
                                                     ├────────────────
 45) Gravesend RC───────────────────┐                │ Race 211 17:27 
                                    │                │
 46) Globe RC──────┐                ├────────────────┘
                   ├────────────────┘ Race 168 15:18 
 47) Cantabrigian──┘ Race 90 11:51  

9) Junior 16 Double Sculls

 48) City of Cambridge (Jacklin)────────────────────────┐                
                                                        ├────────────────┐
 49) Hollowell Scullers─────────────────────────────────┘ Race 87 11:44  │                
                                                                         ├────────────────┐
 50) Peterborough City (Westlake)───────────────────────┐                │ Race 166 15:13 │
                                                        ├────────────────┘                │
 51) Globe RC───────────────────────────────────────────┘ Race 88 11:46                   │                
                                                                                          ├────────────────
 52) Deben RC───────────────────────────────────────────┐                                 │ Race 210 17:24 
                                                        ├────────────────┐                │
 53) Kings School Cantab────────────────────────────────┘ Race 82 11:31  │                │
                                                                         ├────────────────┘
 54) Nottingham & Union─────────────────────────────────┐                │ Race 167 15:16 
                                                        ├────────────────┘
 55) Peterborough City (Howard)────────┐                │ Race 89 11:49  
                                       ├────────────────┘
 56) City of Cambridge (Harmer─Perrin)─┘ Race 9 08:20   

10) Junior 15 Double Sculls

 57) City of Cambridge───────────────────┐                
                                         ├────────────────┐
 58) Kings School Cantab (Kahol de Jong)─┘ Race 83 11:34  │                
                                                          ├────────────────┐
 59) Champion of the Thames──────────────┐                │ Race 160 14:55 │
                                         ├────────────────┘                │
 60) Peterborough City───────────────────┘ Race 84 11:36                   │                
                                                                           ├────────────────
 61) Globe RC────────────────────────────┐                                 │ Race 209 17:21 
                                         ├────────────────┐                │
 62) Hollowell Scullers──────────────────┘ Race 75 11:14  │                │
                                                          ├────────────────┘
 63) Cantabrigian────────────────────────┐                │ Race 162 15:03 
                                         ├────────────────┘
 64) Kings School Cantab (Padgham)───────┘ Race 85 11:39  

11) Junior 14 Double Sculls

 65) Peterborough City (Mcparland)─┐                
                                   ├────────────────┐
 66) Huntingdon RC─────────────────┘ Race 158 14:50 │                
                                                    ├────────────────
 67) Cantabrigian──────────────────┐                │ Race 208 17:18 
                                   ├────────────────┘
 68) Peterborough City (Marshall)──┘ Race 159 14:53 

12) Womens Intermediate 3 Double Sculls

 69) Sudbury RC─────────┐                
                        ├────────────────┐
 70) X─Press/`99────────┘ Race 81 11:29  │                
                                         ├────────────────┐
 71) Gravesend RC────────────────────────┘ Race 156 14:45 │                
                                                          ├────────────────
 72) Deben RC────────────────────────────┐                │ Race 207 17:15 
                                         │                │
 73) Maidstone Invicta──┐                ├────────────────┘
                        ├────────────────┘ Race 157 14:48 
 74) Putney High School─┘ Race 86 11:41  

13) Womens Novice Double Sculls

 75) Parrs Priory────────┐                
                         ├────────────────┐
 76) Nottingham & Union──┘ Race 76 11:16  │                
                                          ├────────────────┐
 77) Kings School Cantab─┐                │ Race 153 14:38 │
                         ├────────────────┘                │
 78) Broxbourne RC───────┘ Race 77 11:19                   │                
                                                           ├────────────────
 79) Cantabrigian────────┐                                 │ Race 206 17:12 
                         ├────────────────┐                │
 80) Putney High School──┘ Race 78 11:21  │                │
                                          ├────────────────┘
 81) Peterborough City───┐                │ Race 155 14:43 
                         ├────────────────┘
 82) St Ives RC──────────┘ Race 80 11:26  

14) Women's Junior 17 Double Sculls

 83) Peterborough City───────────────────┐                
                                         ├────────────────┐
 84) Globe RC (Koen)─────────────────────┘ Race 154 14:40 │                
                                                          ├────────────────
 85) Cantabrigian────────────────────────┐                │ Race 205 17:09 
                                         │                │
 86) City of Cambridge──┐                ├────────────────┘
                        ├────────────────┘ Race 152 14:35 
 87) Globe RC (Hayward)─┘ Race 73 11:09  

15) Womens Junior 16 Double Sculls (Div A)

 88) Hollowell Scullers───────────────────────────────────┐                
                                                          ├────────────────┐
 89) Peterborough City RC─────────────────────────────────┘ Race 70 10:58  │                
                                                                           ├────────────────┐
 90) Globe RC (Whittaker/Koen)────────────────────────────┐                │ Race 142 14:10 │
                                                          ├────────────────┘                │
 91) Maidstone Invicta────────────────────────────────────┘ Race 74 11:11                   │                
                                                                                            ├────────────────
 92) Sudbury RC (Gardner/Wiggins)─────────────────────────┐                                 │ Race 204 17:06 
                                                          ├────────────────┐                │
 93) Deben RC (Eaton/Everson)─────────────────────────────┘ Race 71 11:04  │                │
                                                                           ├────────────────┘
 94) Gravesend RC (Jones/Mitchell)────────────────────────┐                │ Race 151 14:33 
                                                          ├────────────────┘
 95) Putney High School (Taylor/Andrews)─┐                │ Race 72 11:06  
                                         ├────────────────┘
 96) Kings School Cantab─────────────────┘ Race 8 08:17   

16) Womens Junior 16 Double Sculls (Div B)

 97) Sudbury RC (Williams/Masetti)─────────────┐                
                                               ├────────────────┐
 98) Globe RC (Van Wingerden/Van Wingerden)────┘ Race 67 10:51  │                
                                                                ├────────────────┐
 99) Putney High School (Ricceri/Heymamm)───────────────────────┘ Race 150 14:30 │
                                                                                 │                
 100) Deben RC (Ayre/Bakewell)─────────────────┐                                 ├────────────────
                                               ├────────────────┐                │ Race 203 17:03 
 101) Gravesend RC (Jarvis/Treveil)────────────┘ Race 68 10:53  │                │
                                                                ├────────────────┘
 102) Putney High School (Lofstedt/Carruthers)─┐                │ Race 149 14:28 
                                               ├────────────────┘
 103) Globe RC (Richards/Doye)─────────────────┘ Race 69 10:56  

17) Womens Junior 15 Double Sculls (Group A)

 104) Barn Elms RC (Haynes/Payne)─────────────┐                
                                              ├────────────────┐
 105) Putney High School (Livingston/Savage)──┘ Race 64 10:43  │                
                                                               ├────────────────┐
 106) Globe RC─────────────────────────────────────────────────┘ Race 147 14:23 │                
                                                                                ├────────────────
 107) Cantabrigian (Awbery─Maskell/Finlayson)──────────────────┐                │ Race 202 16:57 
                                                               │                │
 108) Peterborough City───────────────────────┐                ├────────────────┘
                                              ├────────────────┘ Race 148 14:25 
 109) Huntingdon RC───────────────────────────┘ Race 65 10:46  

18) Womens Junior 15 Double Sculls (Group B)

 110) Cantabrigian (Cray/Weik─Clark)──────┐                
                                          ├────────────────┐
 111) Barn Elms RC (Muirhead/Ives)────────┘ Race 60 10:33  │                
                                                           ├────────────────┐
 112) Putney High School (Gardner/McCann)──────────────────┘ Race 146 14:20 │
                                                                            │                
 113) Hollowell Scullers──────────────────┐                                 ├────────────────
                                          ├────────────────┐                │ Race 201 16:54 
 114) City of Cambridge───────────────────┘ Race 62 10:38  │                │
                                                           ├────────────────┘
 115) Maidstone Invicta───────────────────┐                │ Race 145 14:18 
                                          ├────────────────┘
 116) Cantabrigian (Lloyd/Fleming)────────┘ Race 63 10:41  

19) Women's Junior 14 Double Sculls

 117) Putney High School (Zedda James)──────────────────┐                
                                                        ├────────────────┐
 118) Maidstone Invicta─────────────────────────────────┘ Race 143 14:13 │                
                                                                         ├────────────────
 119) Peterborough City─────────────────────────────────┐                │ Race 200 16:51 
                                                        │                │
 120) Cantabrigian─────────────────────┐                ├────────────────┘
                                       ├────────────────┘ Race 144 14:15 
 121) Putney High School (McIntyre)────┘ Race 59 10:31  

20) Womens Junior 13 Double Sculls

 122) Putney High School (Bishop)────────────────────┐                
                                                     ├────────────────┐
 123) Putney High School (Saunders)──────────────────┘ Race 140 14:05 │                
                                                                      ├────────────────
 124) Cantabrigian───────────────────────────────────┐                │ Race 199 16:48 
                                                     │                │
 125) Beccles RC────────────────────┐                ├────────────────┘
                                    ├────────────────┘ Race 141 14:08 
 126) Putney High School (Thomas)───┘ Race 58 10:28  

21) Intermediate 3 Sculls

 127) St Ives RC──────────────────┐                
                                  ├────────────────┐
 128) Maidstone Invicta (Marlow)──┘ Race 55 10:21  │                
                                                   ├────────────────┐
 129) St Neots RC─────────────────┐                │ Race 138 13:57 │
                                  ├────────────────┘                │
 130) Peterborough City───────────┘ Race 56 10:23                   │                
                                                                    ├────────────────
 131) Globe RC────────────────────┐                                 │ Race 198 16:45 
                                  ├────────────────┐                │
 132) City of Cambridge───────────┘ Race 57 10:26  │                │
                                                   ├────────────────┘
 133) Deben RC────────────────────┐                │ Race 139 14:03 
                                  ├────────────────┘
 134) Maidstone Invicta (Purnell)─┘ Race 66 10:48  

22) Novice Sculls (Div A)

 135) Huntingdon RC (Bacon)─┐                
                            ├────────────────┐
 136) Medway Towns RC───────┘ Race 52 10:13  │                
                                             ├────────────────┐
 137) Clare BC───────────────────────────────┘ Race 137 13:55 │
                                                              │                
 138) Maidstone Invicta─────┐                                 ├────────────────
                            ├────────────────┐                │ Race 197 16:42 
 139) Jesus College─────────┘ Race 53 10:16  │                │
                                             ├────────────────┘
 140) Putney Town RC (Amin)─┐                │ Race 136 13:52 
                            ├────────────────┘
 141) Rob Roy BC────────────┘ Race 54 10:18  

23) Novice Sculls (Div B)

 142) Huntingdon RC (Hammond)──────┐                
                                   ├────────────────┐
 143) Maidstone Grammar School─────┘ Race 50 10:08  │                
                                                    ├────────────────┐
 144) Peterhouse College────────────────────────────┘ Race 135 13:50 │
                                                                     │                
 145) Broxbourne RC────────────────┐                                 ├────────────────
                                   ├────────────────┐                │ Race 196 16:39 
 146) Globe RC─────────────────────┘ Race 61 10:36  │                │
                                                    ├────────────────┘
 147) Putney Town RC (Harvey─Judd)─┐                │ Race 134 13:47 
                                   ├────────────────┘
 148) Churchill College────────────┘ Race 51 10:11  

24) Junior 18 Sculls

 149) Peterborough City───────────────────────┐                
                                              ├────────────────┐
 150) St Neots RC (Williams)──────────────────┘ Race 132 13:42 │                
                                                               ├────────────────
 151) Maidstone Invicta───────────────────────┐                │ Race 195 16:36 
                                              │                │
 152) Globe RC───────────────┐                ├────────────────┘
                             ├────────────────┘ Race 133 13:45 
 153) St Neots RC (Shorten)──┘ Race 49 10:06  

25) Junior 17 Sculls

 154) St Neots RC─────┐                
                      ├────────────────┐
 155) Medway Towns RC─┘ Race 46 09:55  │                
                                       ├────────────────┐
 156) Globe RC─────────────────────────┘ Race 128 13:32 │                
                                                        ├────────────────
 157) Huntingdon RC────────────────────┐                │ Race 194 16:33 
                                       │                │
 158) Cantabrigian────┐                ├────────────────┘
                      ├────────────────┘ Race 131 13:40 
 159) Deben RC────────┘ Race 48 10:03  

26) Junior 16 Sculls

 160) Medway Towns RC─────────────────────────┐                
                                              ├────────────────┐
 161) Barn Elms RC────────────────────────────┘ Race 42 09:45  │                
                                                               ├────────────────┐
 162) Hollowell Scullers──────────────────────┐                │ Race 127 13:30 │
                                              ├────────────────┘                │
 163) Deben RC────────────────────────────────┘ Race 43 09:48                   │                
                                                                                ├────────────────
 164) Peterborough City───────────────────────┐                                 │ Race 193 16:30 
                                              ├────────────────┐                │
 165) Sudbury RC──────────────────────────────┘ Race 44 09:50  │                │
                                                               ├────────────────┘
 166) Kings School Cantab─────────────────────┐                │ Race 129 13:35 
                                              ├────────────────┘
 167) Champion of the Thames─┐                │ Race 45 09:53  
                             ├────────────────┘
 168) St Ives RC─────────────┘ Race 7 08:15   

27) Junior 15 Sculls (Div A)

 169) Medway Towns RC (Newton)────────────┐                
                                          ├────────────────┐
 170) Barn Elms RC (Quigley)──────────────┘ Race 29 09:13  │                
                                                           ├────────────────┐
 171) Globe RC (Sullivan)──────────────────────────────────┘ Race 130 13:37 │
                                                                            │                
 172) Beccles RC──────────────────────────┐                                 ├────────────────
                                          ├────────────────┐                │ Race 192 16:27 
 173) Hollowell Scullers──────────────────┘ Race 47 09:58  │                │
                                                           ├────────────────┘
 174) Kings School Cantab (Kahol de Jong)─┐                │ Race 126 13:27 
                                          ├────────────────┘
 175) Peterborough City───────────────────┘ Race 41 09:43  

28) Junior 15 Sculls (Div B)

 176) Medway Towns RC (Paiva)───────┐                
                                    ├────────────────┐
 177) Kings School Cantab (Aylward)─┘ Race 39 09:38  │                
                                                     ├────────────────┐
 178) Globe RC (Baker)───────────────────────────────┘ Race 123 13:20 │                
                                                                      ├────────────────
 179) St Neots RC────────────────────────────────────┐                │ Race 191 16:24 
                                                     │                │
 180) Barn Elms RC (Jackson)────────┐                ├────────────────┘
                                    ├────────────────┘ Race 124 13:22 
 181) St Ives RC────────────────────┘ Race 40 09:40  

29) Junior 14 Sculls (Group A)

 182) Sudbury RC───────────────────┐                
                                   ├────────────────┐
 183) Beccles RC───────────────────┘ Race 35 09:28  │                
                                                    ├────────────────┐
 184) Cantabrigian──────────────────────────────────┘ Race 121 13:15 │                
                                                                     ├────────────────
 185) St Ives RC (Rogers)───────────────────────────┐                │ Race 190 16:21 
                                                    │                │
 186) Huntingdon RC (Searle)───────┐                ├────────────────┘
                                   ├────────────────┘ Race 122 13:17 
 187) Peterborough City (Marshall)─┘ Race 38 09:35  

30) Junior 14 Sculls (Group B)

 188) Peterborough City (Aly)──┐                
                               ├────────────────┐
 189) Huntingdon RC (Hunter)───┘ Race 36 09:30  │                
                                                ├────────────────┐
 190) St Ives RC (Wells)────────────────────────┘ Race 118 13:07 │                
                                                                 ├────────────────
 191) Champion of the Thames────────────────────┐                │ Race 187 16:12 
                                                │                │
 192) Globe RC─────────────────┐                ├────────────────┘
                               ├────────────────┘ Race 119 13:10 
 193) Peterborough City (Nash)─┘ Race 37 09:33  

31) Junior 13 Sculls

 194) Globe RC───────────────┐                
                             ├────────────────┐
 195) Barn Elms RC (Andrews)─┘ Race 116 12:59 │                
                                              ├────────────────
 196) Huntingdon RC──────────┐                │ Race 185 16:06 
                             ├────────────────┘
 197) Barn Elms RC (Bektas)──┘ Race 117 13:05 

32) Womens Intermediate 3 Sculls

 198) St Ives RC──────┐                
                      ├────────────────┐
 199) Deben RC────────┘ Race 115 12:57 │                
                                       ├────────────────
 200) Lea Rowing Club─┐                │ Race 184 16:03 
                      ├────────────────┘
 201) Broxbourne RC───┘ Race 125 13:25 

33) Womens Novice Sculls

 202) City of Cambridge (Bell)─┐                
                               ├────────────────┐
 203) Medway Towns RC──────────┘ Race 5 08:10   │                
                                                ├────────────────┐
 204) Beccles RC────────────────────────────────┘ Race 34 09:25  │                
                                                                 ├────────────────┐
 205) Kings School Cantab───────────────────────┐                │ Race 113 12:52 │
                                                ├────────────────┘                │
 206) Deben RC──────────────────────────────────┘ Race 31 09:18                   │                
                                                                                  ├────────────────
 207) Broxbourne RC─────────────────────────────┐                                 │ Race 188 16:15 
                                                ├────────────────┐                │
 208) Lea Rowing Club───────────────────────────┘ Race 32 09:20  │                │
                                                                 ├────────────────┘
 209) Pembroke Cambridge────────────────────────┐                │ Race 114 12:54 
                                                ├────────────────┘
 210) St Ives RC───────────────┐                │ Race 33 09:23  
                               ├────────────────┘
 211) City of Cambridge (Hill)─┘ Race 6 08:12   

34) Women's Junior 17 Sculls

 212) Globe RC (Webb)────────────────────┐                
                                         ├────────────────┐
 213) Peterborough City──────────────────┘ Race 112 12:49 │                
                                                          ├────────────────
 214) Deben RC───────────────────────────┐                │ Race 182 15:55 
                                         │                │
 215) Huntingdon RC─────┐                ├────────────────┘
                        ├────────────────┘ Race 120 13:12 
 216) Globe RC (Patel)──┘ Race 30 09:15  

35) Womens Junior 16 Sculls (Div A)

 217) Deben RC (Eaton)────────────────────────────────┐                
                                                      ├────────────────┐
 218) Beccles RC──────────────────────────────────────┘ Race 22 08:52  │                
                                                                       ├────────────────┐
 219) Nottingham & Union──────────────────────────────┐                │ Race 111 12:47 │
                                                      ├────────────────┘                │
 220) Globe RC (Doye)─────────────────────────────────┘ Race 26 09:05                   │                
                                                                                        ├────────────────
 221) Sudbury RC──────────────────────────────────────┐                                 │ Race 181 15:52 
                                                      ├────────────────┐                │
 222) Hollowell Scullers (Fenemore)───────────────────┘ Race 27 09:08  │                │
                                                                       ├────────────────┘
 223) Peterborough City (Firoozmand)──────────────────┐                │ Race 104 12:29 
                                                      ├────────────────┘
 224) St Neots RC────────────────────┐                │ Race 28 09:10  
                                     ├────────────────┘
 225) Deben RC (Haywood Smith)───────┘ Race 4 08:07   

36) Womens Junior 16 Sculls (Div B)

 226) Gravesend RC────────────────────────────────────┐                
                                                      ├────────────────┐
 227) Deben RC (Everson)──────────────────────────────┘ Race 20 08:47  │                
                                                                       ├────────────────┐
 228) City of Cambridge───────────────────────────────┐                │ Race 106 12:34 │
                                                      ├────────────────┘                │
 229) Globe RC (Fisher)───────────────────────────────┘ Race 21 08:50                   │                
                                                                                        ├────────────────
 230) Hollowell Scullers (Cotterell)──────────────────┐                                 │ Race 180 15:49 
                                                      ├────────────────┐                │
 231) Putney High School──────────────────────────────┘ Race 23 08:55  │                │
                                                                       ├────────────────┘
 232) Peterborough City (Parker)──────────────────────┐                │ Race 105 12:32 
                                                      ├────────────────┘
 233) Deben RC (Ayre)────────────────┐                │ Race 24 08:57  
                                     ├────────────────┘
 234) Globe RC (Richards)────────────┘ Race 3 08:05   

37) Women's Junior 15 Sculls

 235) Maidstone Invicta─────────────┐                
                                    ├────────────────┐
 236) Peterborough City (Rai)───────┘ Race 16 08:37  │                
                                                     ├────────────────┐
 237) City of Cambridge─────────────┐                │ Race 108 12:39 │
                                    ├────────────────┘                │
 238) Hollowell Scullers────────────┘ Race 17 08:40                   │                
                                                                      ├────────────────
 239) Champion of the Thames────────┐                                 │ Race 186 16:09 
                                    ├────────────────┐                │
 240) Putney High School────────────┘ Race 18 08:42  │                │
                                                     ├────────────────┘
 241) Cantabrigian──────────────────┐                │ Race 109 12:42 
                                    ├────────────────┘
 242) Peterborough City (Chatfield)─┘ Race 19 08:45  

38) Women's Junior 14 Sculls

 243) Maidstone Invicta (Burrows)─────┐                
                                      ├────────────────┐
 244) Huntingdon RC───────────────────┘ Race 1 08:00   │                
                                                       ├────────────────┐
 245) Maidstone Invicta (Le Lion)──────────────────────┘ Race 14 08:32  │                
                                                                        ├────────────────┐
 246) Putney High School (Coni)────────────────────────┐                │ Race 110 12:44 │
                                                       ├────────────────┘                │
 247) Maidstone Invicta (Holt)─────────────────────────┘ Race 13 08:30                   │                
                                                                                         ├────────────────
 248) Globe RC─────────────────────────────────────────┐                                 │ Race 189 16:18 
                                                       ├────────────────┐                │
 249) Maidstone Invicta (Bishop)───────────────────────┘ Race 15 08:35  │                │
                                                                        ├────────────────┘
 250) City of Cambridge────────────────────────────────┐                │ Race 107 12:37 
                                                       ├────────────────┘
 251) Putney High School (Szynkowska)─┐                │ Race 25 09:03  
                                      ├────────────────┘
 252) Maidstone Invicta (Knight)──────┘ Race 2 08:02   

39) Womens Junior 13 Sculls

 253) Putney High School (Moore)────────────────────────────┐                
                                                            ├────────────────┐
 254) St Ives RC────────────────────────────────────────────┘ Race 101 12:22 │                
                                                                             ├────────────────
 255) Beccles RC────────────────────────────────────────────┐                │ Race 179 15:46 
                                                            │                │
 256) Huntingdon RC────────────────────────┐                ├────────────────┘
                                           ├────────────────┘ Race 102 12:24 
 257) Putney High School (Almedia Bridges)─┘ Race 12 08:27