Cambridge Autumn Regatta
Sunday 8th September 2013
Click here to view the full Draw.
Click here to view the Regatta Timetable.
Draw for St Neots RC
1) Intermediate 3 Coxed Fours
1) King's School Cantab──────────────────┐
├────────────────┐
2) Sudbury RC────────────────────────────┘ Race 183 15:58 │
├────────────────
3) Broxbourne RC─────────────────────────┐ │ Race 218 17:48
│ │
4) Wolfson College, Cam─┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 175 15:36
5) St Neots RC──────────┘ Race 99 12:17
21) Intermediate 3 Sculls
127) St Ives RC──────────────────┐
├────────────────┐
128) Maidstone Invicta (Marlow)──┘ Race 55 10:21 │
├────────────────┐
129) St Neots RC─────────────────┐ │ Race 138 13:57 │
├────────────────┘ │
130) Peterborough City───────────┘ Race 56 10:23 │
├────────────────
131) Globe───────────────────────┐ │ Race 198 16:45
├────────────────┐ │
132) City of Cambridge───────────┘ Race 57 10:26 │ │
├────────────────┘
133) Deben───────────────────────┐ │ Race 139 14:03
├────────────────┘
134) Maidstone Invicta (Purnell)─┘ Race 66 10:48
24) Junior 18 Sculls
149) Peterborough City───────────────────────┐
├────────────────┐
150) St Neots RC (Williams)──────────────────┘ Race 132 13:42 │
├────────────────
151) Maidstone Invicta───────────────────────┐ │ Race 195 16:36
│ │
152) Globe──────────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 133 13:45
153) St Neots RC (Shorten)──┘ Race 49 10:06
25) Junior 17 Sculls
154) St Neots RC───┐
├────────────────┐
155) Medway Towns──┘ Race 46 09:55 │
├────────────────┐
156) Globe──────────────────────────┘ Race 128 13:32 │
├────────────────
157) Huntingdon RC──────────────────┐ │ Race 194 16:33
│ │
158) Cantabrigian──┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 131 13:40
159) Deben─────────┘ Race 48 10:03
28) Junior 15 B Sculls
176) Medway Towns (Paiva)───────────┐
├────────────────┐
177) King's School Cantab (Aylward)─┘ Race 39 09:38 │
├────────────────┐
178) Globe (Baker)───────────────────────────────────┘ Race 123 13:20 │
├────────────────
179) St Neots RC─────────────────────────────────────┐ │ Race 191 16:24
│ │
180) Barn Elms RC (Jackson)─────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 124 13:22
181) St Ives RC─────────────────────┘ Race 40 09:40
35) Women's Junior 16 Sculls (Group A)
217) Deben (Eaton)───────────────────────────────────┐
├────────────────┐
218) Beccles RC──────────────────────────────────────┘ Race 22 08:52 │
├────────────────┐
219) Nottingham & Union──────────────────────────────┐ │ Race 111 12:47 │
├────────────────┘ │
220) Globe (Doye)────────────────────────────────────┘ Race 26 09:05 │
├────────────────
221) Sudbury RC──────────────────────────────────────┐ │ Race 181 15:52
├────────────────┐ │
222) Hollowell Scullers (Fenemore)───────────────────┘ Race 27 09:08 │ │
├────────────────┘
223) Peterborough City (Firoozmand)──────────────────┐ │ Race 104 12:29
├────────────────┘
224) St Neots RC────────────────────┐ │ Race 28 09:10
├────────────────┘
225) Deben (Haywood Smith)──────────┘ Race 4 08:07