Star Regatta

Saturday 12th May 2018

Click here to view the Regatta Timetable.

1) Open Eights

 1) Star/Bedford (Waugh)──────┐                
                              ├────────────────┐
 2) Bedford School (J16 B)────┘ Race 101 13:25 │                
                                               ├────────────────
 3) Bedford School (3rd VIII)─┐                │ Race 123 14:31 
                              ├────────────────┘
 4) Eton College (Jain)───────┘ Race 45 10:37  

2) Junior 16 Eights

 5) Norwich School (Collinson)────────────────────────┐                
                                                      ├────────────────┐
 6) Bedford Modern School (Potts)─────────────────────┘ Race 107 13:43 │                
                                                                       ├────────────────
 7) Hampton School (Eddie the Eagle)──────────────────┐                │ Race 129 14:49 
                                                      │                │
 8) Bedford School (Lyon)────────────┐                ├────────────────┘
                                     ├────────────────┘ Race 19 09:19  
 9) Hampton School (Sean the Sheep)──┘ Race 6 08:40   

3) Junior 15 Eights

 10) Bedford School (Toms)───────────┐                
                                     ├────────────────┐
 11) Bedford Modern School (Dunning)─┘ Race 177 17:13 │                
                                                      ├────────────────
 12) St Edward's School (Abel)───────┐                │ Race 203 18:31 
                                     ├────────────────┘
 13) Abingdon School (McNamara)──────┘ Race 116 14:10 

4) Junior 15 B Eights

 14) Abingdon School (Rich)─────────────────────────┐                
                                                    ├────────────────┐
 15) Bedford School (Tyrer)─────────────────────────┘ Race 176 17:10 │                
                                                                     ├────────────────
 16) Abingdon School (McNally)──────────────────────┐                │ Race 200 18:22 
                                                    │                │
 17) Bedford Modern School (Kroon)─┐                ├────────────────┘
                                   ├────────────────┘ Race 178 17:16 
 18) Bedford School (Lumley─Wood)──┘ Race 56 11:10  

5) Women's Eights

 19) Bedford Girls School (McDonagh)─┐                
                                     ├────────────────
 20) University of Leicester (Cooke)─┘ Race 202 18:28 

6) Womens Junior 17 Eights

 21) St Edward's School (Waghorn)──────────────────┐
                                                   │                
 22) Bedford Girls School (Ecart)─┐                ├────────────────
                                  ├────────────────┘ Race 102 13:28 
 23) Bedford Girls School (Keane)─┘ Race 51 10:55  

7) Junior 14 Octuples

 24) Oundle School (Jones)──────────────────┐
                                            │                
 25) Abingdon School (Cai)─┐                ├────────────────
                           ├────────────────┘ Race 201 18:25 
 26) Bedford School (J14a)─┘ Race 97 13:13  

8) Junior 14 B Octuples

 27) Abingdon School (Hewetson─Smith)──────────────────┐                
                                                       ├────────────────┐
 28) Abingdon School (Tucker)──────────────────────────┘ Race 112 13:58 │                
                                                                        ├────────────────┐
 29) Bedford Modern School (B)─────────────────────────┐                │ Race 168 16:46 │
                                                       ├────────────────┘                │
 30) Bedford School (J14c)─────────────────────────────┘ Race 110 13:52                  │                
                                                                                         ├────────────────
 31) Abingdon School (Hannigan)────────────────────────┐                                 │ Race 184 17:34 
                                                       ├────────────────┐                │
 32) Norwich School (B Oct)────────────────────────────┘ Race 34 10:04  │                │
                                                                        ├────────────────┘
 33) Bedford Modern School (Chinn)─────────────────────┐                │ Race 83 12:31  
                                                       ├────────────────┘
 34) Bedford School (J14d)────────────┐                │ Race 23 09:31  
                                      ├────────────────┘
 35) Bedford School (J14b)────────────┘ Race 18 09:16  

9) Women's Junior 14 Octuples

 36) St Edward's School (Cooper)──────────────────────┐
                                                      │                
 37) Bedford Girls School (Santerre)─┐                ├────────────────
                                     ├────────────────┘ Race 191 17:55 
 38) Bedford Girls School (Doherty)──┘ Race 172 16:58 

10) Open Coxed Fours

 39) X Press BC (Thornton)────────────────┐                
                                          ├────────────────┐
 40) Eton College (Jain)──────────────────┘ Race 58 11:16  │                
                                                           ├────────────────┐
 41) University of East Anglia (Gherghel)──────────────────┘ Race 77 12:13  │                
                                                                            ├────────────────
 42) Martyrs Boat Club (Singfield)─────────────────────────┐                │ Race 170 16:52 
                                                           │                │
 43) X Press BC (Vellinho)────────────────┐                ├────────────────┘
                                          ├────────────────┘ Race 117 14:13 
 44) University of East Anglia (Childs)───┘ Race 93 13:01  

11) Masters C Coxed Fours

 45) X Press BC (Thornton)─┐                
                           ├────────────────
 46) X Press BC (Vellinho)─┘ Race 144 15:34 

12) Junior 16 Coxed Fours

 47) Bedford Modern School (Potts)─┐                
                                   ├────────────────┐
 48) Hampton School (PTON)─────────┘ Race 173 17:01 │                
                                                    ├────────────────
 49) Bedford Modern School (Smith)─┐                │ Race 199 18:19 
                                   ├────────────────┘
 50) Norwich School (Hempsall)─────┘ Race 179 17:19 

13) Junior 15 Coxed Fours

 51) Bedford Modern School (Little)───────────────────┐                
                                                      ├────────────────┐
 52) St Edward's School (Cope)────────────────────────┘ Race 115 14:07 │                
                                                                       ├────────────────
 53) Bedford Modern School (Dunning)──────────────────┐                │ Race 136 15:10 
                                                      │                │
 54) Norwich School (Baker)──────────┐                ├────────────────┘
                                     ├────────────────┘ Race 20 09:22  
 55) Abingdon School (McNamara)──────┘ Race 4 08:34   

14) Junior 15 B Coxed Fours

 56) Norwich School (Hampsheir)──────────────────────┐                
                                                     ├────────────────┐
 57) Abingdon School (Pearson)───────────────────────┘ Race 11 08:55  │                
                                                                      ├────────────────┐
 58) Bedford Modern School (Kroon)───────────────────┐                │ Race 39 10:19  │
                                                     ├────────────────┘                │
 59) Abingdon School (Hobby)─────────────────────────┘ Race 22 09:28                   │                
                                                                                       ├────────────────
 60) Abingdon School (Rich)──────────────────────────┐                                 │ Race 68 11:46  
                                                     ├────────────────┐                │
 61) Bedford Modern School (Shaikh)──────────────────┘ Race 28 09:46  │                │
                                                                      ├────────────────┘
 62) Norwich School (Chitre)─────────────────────────┐                │ Race 42 10:28  
                                                     ├────────────────┘
 63) Bedford School (Johal)─────────┐                │ Race 41 10:25  
                                    ├────────────────┘
 64) Bedford School (Schael)────────┘ Race 16 09:10  

15) Women's Coxed Fours

 65) University of Leicester (Zakhour)─────┐                
                                           ├────────────────┐
 66) University of East Anglia (Doubleday)─┘ Race 142 15:28 │                
                                                            ├────────────────
 67) St Edward's School (Hughes)───────────┐                │ Race 154 16:04 
                                           ├────────────────┘
 68) University of Leicester (Thomas)──────┘ Race 134 15:04 

16) Women's Masters D Coxed Fours

 69) Star Club (White─3)──────────┐                
                                  ├────────────────
 70) Peterborough City (Marsters)─┘ Race 198 18:16 

17) Women's Junior 15 Coxed Fours

 71) Bedford Girls School (Kooner)──────────────────┐
                                                    │                
 72) Bedford Girls School (Giles)──┐                ├────────────────
                                   ├────────────────┘ Race 183 17:31 
 73) Bedford Girls School (Webb)───┘ Race 160 16:22 

18) Open Quads

 74) Bedford RC (Taylor)──────────────────────┐
                                              │                
 75) Bedford School (Davies)─┐                ├────────────────
                             ├────────────────┘ Race 197 18:13 
 76) Bedford School (Marie)──┘ Race 181 17:25 

19) Masters E Quads

 77) Star Club (Thomson)─┐                
                         ├────────────────
 78) Isle of Ely (Dodes)─┘ Race 196 18:10 

20) Junior 18 Quads

 79) Oundle School (Stringer)─┐                
                              ├────────────────
 80) Star Club (Ashby)────────┘ Race 156 16:10 

21) Junior 16 Quads

 81) Hampton School (WHAT?)─────────────────────┐                
                                                ├────────────────┐
 82) Bedford School (English)───────────────────┘ Race 2 08:28   │                
                                                                 ├────────────────
 83) Norwich School (Sexton)────────────────────┐                │ Race 36 10:10  
                                                │                │
 84) Hampton School (DICE)─────┐                ├────────────────┘
                               ├────────────────┘ Race 7 08:43   
 85) Peterborough City (Smith)─┘ Race 1 08:25   

22) Women's Quads

 86) Star Club (Keats)─────────┐                
                               ├────────────────
 87) St Edward's School (Ward)─┘ Race 195 18:07 

23) Womens Junior 16 Quads

 88) Oundle School (A)──────────────────────────────┐
                                                    │                
 89) Peterborough City (Hilton)────┐                ├────────────────
                                   ├────────────────┘ Race 133 15:01 
 90) Bedford Modern School (Eales)─┘ Race 103 13:31 

24) Junior 15 Coxed Quads

 91) Oundle School (Jowitt)──────┐                
                                 ├────────────────┐
 92) Norwich School (Hampsheir)──┘ Race 26 09:40  │                
                                                  ├────────────────
 93) Peterborough City (Woodall)─┐                │ Race 30 09:52  
                                 ├────────────────┘
 94) Bedford School (Linney)─────┘ Race 27 09:43  

25) Junior 14 Coxed Quads

 95) St Edward's School (Bilgutay)─┐                
                                   ├────────────────┐
 96) Oundle School (Crane)─────────┘ Race 67 11:43  │                
                                                    ├────────────────┐
 97) Bedford School (J14 4X+ A)─────────────────────┘ Race 121 14:25 │                
                                                                     ├────────────────
 98) Abingdon School (J14 A)────────────────────────┐                │ Race 161 16:25 
                                                    │                │
 99) Norwich School (Blue)─────────┐                ├────────────────┘
                                   ├────────────────┘ Race 48 10:46  
 100) Bedford School (4x+)─────────┘ Race 37 10:13  

26) Junior 14 B Coxed Quads

 101) Bedford School (Calvert)──────────┐                
                                        ├────────────────┐
 102) Bedford School (Stredwick)────────┘ Race 13 09:01  │                
                                                         ├────────────────┐
 103) Bedford Modern School (A)──────────────────────────┘ Race 38 10:16  │                
                                                                          ├────────────────┐
 104) Norwich School (Red)───────────────────────────────┐                │ Race 54 11:04  │
                                                         ├────────────────┘                │
 105) Abingdon School (Hannigan)─────────────────────────┘ Race 5 08:37                    │                
                                                                                           ├────────────────
 106) Abingdon School (Massey Thompson)──────────────────┐                                 │ Race 132 14:58 
                                                         ├────────────────┐                │
 107) Abingdon School (Watkins)──────────────────────────┘ Race 47 10:43  │                │
                                                                          ├────────────────┘
 108) Bedford Modern School (B)──────────────────────────┐                │ Race 60 11:22  
                                                         ├────────────────┘
 109) Bedford School (Bentley─Evans)────┐                │ Race 44 10:34  
                                        ├────────────────┘
 110) Bedford School (Whiteman)─────────┘ Race 3 08:31   

27) Women's Junior 15 Coxed Quads

 111) St Edward's School (Clack)─────┐                
                                     ├────────────────┐
 112) Peterborough City (Woodall)────┘ Race 15 09:07  │                
                                                      ├────────────────
 113) Oundle School (Peckett)────────┐                │ Race 162 16:28 
                                     ├────────────────┘
 114) Bedford Modern School (Watson)─┘ Race 114 14:04 

28) Womens Junior 14 Coxed Quads

 115) St Edward's School (Llabres Diaz)─┐                
                                        ├────────────────┐
 116) Bedford Modern School (Pratt)─────┘ Race 122 14:28 │                
                                                         ├────────────────
 117) Bedford Girls School (Lloyd)──────┐                │ Race 163 16:31 
                                        ├────────────────┘
 118) Oundle School (3fg)───────────────┘ Race 138 15:16 

29) Womens Junior 14 B Coxed Quads

 119) St Edward's School (Johnson)────────────────────┐                
                                                      ├────────────────┐
 120) Bedford Girls School (Palmer)───────────────────┘ Race 109 13:49 │                
                                                                       ├────────────────
 121) Bedford Modern School (Clancy)──────────────────┐                │ Race 151 15:55 
                                                      │                │
 122) St Edward's School (Garner)────┐                ├────────────────┘
                                     ├────────────────┘ Race 125 14:37 
 123) Norwich School (Loveland)──────┘ Race 61 11:25  

30) Junior 16 Coxless Pairs

 124) Bedford School (Bedford School (Giles))──┐                
                                               ├────────────────┐
 125) Norwich School (Norwich School (Gray))───┘ Race 146 15:40 │                
                                                                ├────────────────
 126) Norwich School (Norwich School (Baker))──┐                │ Race 159 16:19 
                                               ├────────────────┘
 127) Bedford School (Bedford School (Gordon))─┘ Race 89 12:49  

31) Women's Coxless Pairs

 128) Worcester RC (Salter/Llewellyn)────┐                
                                         ├────────────────
 129) Bedford Girls School (Harris/Ames)─┘ Race 194 18:04 

32) Open Double Sculls

 130) St Ives RC (Hammond/Wright)──────────────┐                
                                               ├────────────────┐
 131) Bedford RC (Taylor/Malys)────────────────┘ Race 64 11:34  │                
                                                                ├────────────────┐
 132) Star Club (Mackie/Beechinor)──────────────────────────────┘ Race 99 13:19  │                
                                                                                 ├────────────────
 133) Peterborough City (Plumb/Totty)───────────────────────────┐                │ Race 164 16:34 
                                                                │                │
 134) Hollowell Scullers (Fenemore/Coxon)──────┐                ├────────────────┘
                                               ├────────────────┘ Race 148 15:46 
 135) University of East Anglia (Hill/Watkins)─┘ Race 130 14:52 

33) Junior 17 Double Sculls

 136) Peterborough City (Collins/Mackenzie)─┐                
                                            ├────────────────
 137) Oundle School (James/Stringer)────────┘ Race 131 14:55 

34) Junior 16 Double Sculls

 138) Oundle School (Lu/Yardley)─────────────────┐                
                                                 ├────────────────┐
 139) St Edward's School (Madrian/Del Mar)───────┘ Race 86 12:40  │                
                                                                  ├────────────────┐
 140) Hampton School (Hampton School (Thomas))────────────────────┘ Race 100 13:22 │                
                                                                                   ├────────────────
 141) Norwich School (Bacic/Erdodi)───────────────────────────────┐                │ Race 143 15:31 
                                                                  │                │
 142) Hampton School (Hampton School (Tripathi))─┐                ├────────────────┘
                                                 ├────────────────┘ Race 74 12:04  
 143) Star Club (White/Gale)─────────────────────┘ Race 10 08:52  

35) Junior 15 Double Sculls

 144) Norwich School (Norwich School (Allen))────────────────────┐
                                                                 │                
 145) Norwich School (Norwich School (Hulbert))─┐                ├────────────────
                                                ├────────────────┘ Race 149 15:49 
 146) St Ives RC (Hasted/Crouch)────────────────┘ Race 108 13:46 

36) Junior 15 B Double Sculls

 147) Norwich School (Norwich School (Kohler))─┐                
                                               ├────────────────
 148) Norwich School (Norwich School (Sibley))─┘ Race 157 16:13 

37) Junior 14 Double Sculls

 149) Bedford RC (John/Mitchell)────────────────────────┐                
                                                        ├────────────────┐
 150) Norwich School (Norwich School (Thornton))────────┘ Race 29 09:49  │                
                                                                         ├────────────────┐
 151) St Edward's School (St Edward's School (Parry))────────────────────┘ Race 33 10:01  │                
                                                                                          ├────────────────
 152) Norwich School (Norwich School (Sergent))──────────────────────────┐                │ Race 104 13:34 
                                                                         │                │
 153) Peterborough City (Ribbons/Lamont)────────────────┐                ├────────────────┘
                                                        ├────────────────┘ Race 90 12:52  
 154) St Edward's School (St Edward's School (Wheeler))─┘ Race 8 08:46   

38) Junior 14 B Double Sculls

 155) Norwich School (Murray/Scott)─┐                
                                    ├────────────────
 156) Star Club (Roberts/Baker)─────┘ Race 53 11:01  

39) Women's Double Sculls

 157) Norwich School (Norwich School (Holdcroft))──────────────────┐                
                                                                   ├────────────────┐
 158) University of Leicester (Conetta/Thomas)─────────────────────┘ Race 111 13:55 │                
                                                                                    ├────────────────
 159) Star Club (Star Club (Holder))───────────────────────────────┐                │ Race 167 16:43 
                                                                   │                │
 160) Star Club (Star Club (White))───────────────┐                ├────────────────┘
                                                  ├────────────────┘ Race 135 15:07 
 161) Norwich School (Norwich School (Shaw))──────┘ Race 95 13:07  

40) Womens Masters B/C Double Sculls

 162) Peterborough City (Read/Sheldrick =B)─┐                
                                            ├────────────────
 163) Star Club (King/Knight =C)────────────┘ Race 193 18:01 

41) Women's Junior 17 Double Sculls

 164) Peterborough City (Bassett/Parker)──────────────────┐
                                                          │                
 165) Star Club (Upex/Tarrant)───────────┐                ├────────────────
                                         ├────────────────┘ Race 192 17:58 
 166) Oundle School (Wolfson/Kunzer)─────┘ Race 145 15:37 

42) Women's Junior 16 Double Sculls

 167) Bedford Girls School (Parry/Trobe)─────┐                
                                             ├────────────────┐
 168) Norwich School (Shaw/Coventry)─────────┘ Race 73 12:01  │                
                                                              ├────────────────┐
 169) Oundle School (Oundle School (Neame))───────────────────┘ Race 119 14:19 │
                                                                               │                
 170) Bedford Modern School (Davis/Heappey)──┐                                 ├────────────────
                                             ├────────────────┐                │ Race 150 15:52 
 171) Bedford RC (Flemons/Gendron)───────────┘ Race 62 11:28  │                │
                                                              ├────────────────┘
 172) Peterborough City (Griffiths/Mace)─────┐                │ Race 80 12:22  
                                             ├────────────────┘
 173) Oundle School (Oundle School (Aisher))─┘ Race 59 11:19  

43) Women's Junior 15 Double Sculls

 174) Bedford Modern School (Bedford Modern School (Fletcher))─┐                
                                                               ├────────────────┐
 175) Norwich School (Udy/Holdcroft)───────────────────────────┘ Race 52 10:58  │                
                                                                                ├────────────────┐
 176) Peterborough City (Turp/Bicknell)────────────────────────┐                │ Race 66 11:40  │
                                                               ├────────────────┘                │
 177) Bedford Girls School (Crook/Keane)───────────────────────┘ Race 21 09:25                   │                
                                                                                                 ├────────────────
 178) Bedford RC (Bedford RC (Gendron))────────────────────────┐                                 │ Race 128 14:46 
                                                               ├────────────────┐                │
 179) Bedford Modern School (Bedford Modern School (Smith))────┘ Race 17 09:13  │                │
                                                                                ├────────────────┘
 180) Star Club (Rands)────────────────────────────────────────┐                │ Race 46 10:40  
                                                               ├────────────────┘
 181) Bedford RC (Bedford RC (Monaghan))───────────────────────┘ Race 35 10:07  

44) Womens Junior 15 B Double Sculls

 182) Bedford Modern School (Bedford Modern School (Wharton))──┐                
                                                               ├────────────────┐
 183) Bedford Girls School (Bedford Girls School (Hoar))───────┘ Race 166 16:40 │                
                                                                                ├────────────────
 184) Bedford Modern School (Bedford Modern School (Lawrence))─┐                │ Race 185 17:37 
                                                               ├────────────────┘
 185) Bedford Girls School (Bedford Girls School (Chambers))───┘ Race 69 11:49  

45) Women's Junior 14 Double Sculls

 186) St Edward's School (Freeland/Gibb)─────────┐                
                                                 ├────────────────┐
 187) Bedford Girls School (Colman/Palmer)───────┘ Race 92 12:58  │                
                                                                  ├────────────────┐
 188) Star Club (Gallaher/Holmes)─────────────────────────────────┘ Race 106 13:40 │                
                                                                                   ├────────────────
 189) Bedford Modern School (Brady/Brittain)──────────────────────┐                │ Race 139 15:19 
                                                                  │                │
 190) Norwich School (Norwich School (Loveland))─┐                ├────────────────┘
                                                 ├────────────────┘ Race 98 13:16  
 191) Norwich School (Norwich School (Brown))────┘ Race 75 12:07  

46) Womens Junior 14 Double Sculls

 192) Star Club (Cicco/Saunders)──────────┐                
                                          ├────────────────
 193) Bedford Modern School (Bezchi/Rudd)─┘ Race 165 16:37 

47) Open Sculls

 194) Eton Vikings Club (Foster)─┐                
                                 ├────────────────┐
 195) St Ives RC (Wright)────────┘ Race 81 12:25  │                
                                                  ├────────────────┐
 196) Bedford RC (Farley)─────────────────────────┘ Race 127 14:43 │                
                                                                   ├────────────────
 197) Cantabrigian (Goode)────────────────────────┐                │ Race 147 15:43 
                                                  │                │
 198) St Neots RC (Todd)─────────┐                ├────────────────┘
                                 ├────────────────┘ Race 79 12:19  
 199) St Ives RC (Hammond)───────┘ Race 50 10:52  

48) Masters F/G Sculls

 200) Star Club (Waugh =F)────────┐                
                                  ├────────────────
 201) Bedford RC (Banham─Hall =G)─┘ Race 190 17:52 

49) Junior 18 Sculls

 202) Eton College (Hamilton─Davies)─┐                
                                     ├────────────────
 203) Star Club (Ngwang)─────────────┘ Race 96 13:10  

50) Junior 17 Sculls

 204) Eton College (Clarke)─────────┐                
                                    ├────────────────┐
 205) Peterborough City (Mackenzie)─┘ Race 105 13:37 │                
                                                     ├────────────────
 206) Peterborough City (Collins)───┐                │ Race 153 16:01 
                                    ├────────────────┘
 207) Star Club (Tame)──────────────┘ Race 113 14:01 

51) Junior 16 Sculls

 208) Star Club (Sayer)────────────────────────────────┐                
                                                       ├────────────────┐
 209) Star Club (Battisson)────────────────────────────┘ Race 91 12:55  │                
                                                                        ├────────────────┐
 210) Star Club (Hanks)────────────────────────────────┐                │ Race 158 16:16 │
                                                       ├────────────────┘                │
 211) Norwich School (Prior)───────────────────────────┘ Race 94 13:04                   │                
                                                                                         ├────────────────
 212) Bedford RC (Reed)────────────────────────────────┐                                 │ Race 189 17:49 
                                                       ├────────────────┐                │
 213) Peterborough City (Barnett)──────────────────────┘ Race 25 09:37  │                │
                                                                        ├────────────────┘
 214) Bedford School (Lyon)────────────────────────────┐                │ Race 32 09:58  
                                                       ├────────────────┘
 215) St Edward's School (Del Mar)────┐                │ Race 31 09:55  
                                      ├────────────────┘
 216) Oundle School (De Lencquesaing)─┘ Race 12 08:58  

52) Junior 15 Sculls

 217) Bedford RC (Loveday)────────────────────┐                
                                              ├────────────────┐
 218) Star Club (Gale)────────────────────────┘ Race 43 10:31  │                
                                                               ├────────────────┐
 219) Norwich School (Baker)──────────────────┐                │ Race 55 11:07  │
                                              ├────────────────┘                │
 220) Norwich School (Kirby)──────────────────┘ Race 24 09:34                   │                
                                                                                ├────────────────
 221) Bedford RC (Kilby)──────────────────────┐                                 │ Race 180 17:22 
                                              ├────────────────┐                │
 222) Norwich School (Gray)───────────────────┘ Race 63 11:31  │                │
                                                               ├────────────────┘
 223) Norwich School (James)──────────────────┐                │ Race 88 12:46  
                                              ├────────────────┘
 224) Star Club (Tilds)──────┐                │ Race 57 11:13  
                             ├────────────────┘
 225) Star Club (White)──────┘ Race 40 10:22  

53) Junior 15 B Sculls

 226) Bedford RC (Fisher)────────┐                
                                 ├────────────────┐
 227) Norwich School (Dickerson)─┘ Race 82 12:28  │                
                                                  ├────────────────
 228) Norwich School (Parsons)───┐                │ Race 175 17:07 
                                 ├────────────────┘
 229) Norwich School (Nolan)─────┘ Race 84 12:34  

54) Junior 14 Sculls

 230) Peterborough City (Ribbons)─┐                
                                  ├────────────────┐
 231) Norwich School (Catmull)────┘ Race 14 09:04  │                
                                                   ├────────────────┐
 232) Norwich School (Tremelling)──────────────────┘ Race 72 11:58  │                
                                                                    ├────────────────
 233) Star Club (Baker)────────────────────────────┐                │ Race 120 14:22 
                                                   │                │
 234) Norwich School (Cooper)─────┐                ├────────────────┘
                                  ├────────────────┘ Race 76 12:10  
 235) Bedford RC (Mitchell)───────┘ Race 9 08:49   

55) Junior 14 B Sculls

 236) Bedford RC (Moss)─────────┐                
                                ├────────────────┐
 237) Norwich School (McCabe)───┘ Race 70 11:52  │                
                                                 ├────────────────┐
 238) Norwich School (Robbins)───────────────────┘ Race 118 14:16 │                
                                                                  ├────────────────
 239) Norwich School (Dixon)─────────────────────┐                │ Race 171 16:55 
                                                 │                │
 240) Norwich School (Whitaker)─┐                ├────────────────┘
                                ├────────────────┘ Race 65 11:37  
 241) Bedford RC (John)─────────┘ Race 49 10:49  

56) Women's Sculls

 242) St Neots RC (Shreeves)─┐                
                             ├────────────────┐
 243) Isle of Ely (Magner)───┘ Race 152 15:58 │                
                                              ├────────────────
 244) Isle of Ely (Day)──────┐                │ Race 188 17:46 
                             ├────────────────┘
 245) Bedford RC (Moore)─────┘ Race 155 16:07 

57) Women's Junior 17 Sculls

 246) Oundle School (Kunzer)───────────┐                
                                       ├────────────────┐
 247) Oundle School (Gadsby)───────────┘ Race 71 11:55  │                
                                                        ├────────────────┐
 248) Bedford Girls School (Knight)────┐                │ Race 124 14:34 │
                                       ├────────────────┘                │
 249) Star Club (Tarrant)──────────────┘ Race 78 12:16                   │                
                                                                         ├────────────────
 250) Bedford Modern School (Brittain)─┐                                 │ Race 169 16:49 
                                       ├────────────────┐                │
 251) Peterborough City (Parker)───────┘ Race 85 12:37  │                │
                                                        ├────────────────┘
 252) St Ives RC (Maddison)────────────┐                │ Race 126 14:40 
                                       ├────────────────┘
 253) Star Club (Upex)─────────────────┘ Race 87 12:43  

58) Women's Junior 15 Sculls

 254) Star Club (Rands)──────────────────────────────┐
                                                     │                
 255) Bedford Modern School (Eldin)─┐                ├────────────────
                                    ├────────────────┘ Race 182 17:28 
 256) St Edward's School (Ward)─────┘ Race 141 15:25 

59) Women's Junior 14 Sculls

 257) Star Club (Gallaher)──────────────┐                
                                        ├────────────────
 258) St Edward's School (Llabres Diaz)─┘ Race 187 17:43 

60) Womens Junior 14 B Sculls

 259) St Ives RC (Hasted)─────────────────────────┐
                                                  │                
 260) Star Club (Wiles)──────────┐                ├────────────────
                                 ├────────────────┘ Race 174 17:04 
 261) St Edward's School (Ellis)─┘ Race 140 15:22 

61) Womens Junior 13 Sculls

 262) Rob Roy BC (Darrington)──────────────────┐
                                               │                
 263) Star Club (White)───────┐                ├────────────────
                              ├────────────────┘ Race 186 17:40 
 264) Star Club (Moore)───────┘ Race 137 15:13