Walton & Weybridge Regatta
Saturday 6th June 2015
Click here to view the Regatta Timetable.
1) Intermediate 3 Eights
1) Whitgift School BC (Elliott)─┐
├────────────────
2) Vesta (Radcke)───────────────┘ Race 128 13:47
2) Womens Intermediate 3 Eights
3) Weybridge Ladies (Woodley)──────────────────────┐
│
4) Eton Excelsior RC (Bartoletti)─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 127 13:45
5) Westminster/Quintin────────────┘ Race 94 12:22
3) Novice Coxed Fours
6) St George's College (Spunner)────────┐
├────────────────┐
7) Reading RC (Garfield)────────────────┘ Race 49 10:30 │
├────────────────┐
8) Sons of the Thames (Turner)──────────┐ │ Race 92 12:17 │
├────────────────┘ │
9) Eastbourne College BC (EBC First IV)─┘ Race 50 10:32 │
├────────────────
10) HSBC RC (Browne)────────────────────┐ │ Race 126 13:42
├────────────────┐ │
11) Bryanston School BC (Haviland)──────┘ Race 51 10:35 │ │
├────────────────┘
12) Hillingdon RC (Harris)──────────────┐ │ Race 93 12:20
├────────────────┘
13) Reading RC (Wooldridge)─────────────┘ Race 52 10:37
4) Junior 15 Coxed Fours
14) Bryanston School BC (Treichl)────┐
├────────────────┐
15) Walton RC (Harris)───────────────┘ Race 46 10:22 │
├────────────────┐
16) Bryanston School BC (Goodwin)─────────────────────┘ Race 91 12:15 │
│
17) St George's College (Cullen)─────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 125 13:40
18) Kingston Grammar School (Holman)─┘ Race 47 10:25 │ │
├────────────────┘
19) Whitgift School BC (Rogerson)────┐ │ Race 90 12:12
├────────────────┘
20) Bryanston School BC (Fuller)─────┘ Race 48 10:27
5) Womens Novice Coxed Fours
21) Reading RC (Jones)──────────────────────────────┐
├────────────────┐
22) Kingston (Berry)────────────────────────────────┘ Race 88 12:07 │
├────────────────
23) Weybridge RC (Haines)───────────────────────────┐ │ Race 122 13:32
│ │
24) St George's College (Lovelock)─┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 89 12:10
25) Reading RC (Abrar)─────────────┘ Race 45 10:20
6) Women's Junior 15 Coxed Fours
26) Eton Excelsior RC (Payne)────────────────────┐
│
27) Weybridge RC (Foulkes)──────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 119 13:25
28) St George's College (Clark)─┘ Race 87 12:05
7) Junior 16 Quads
29) Molesey (Gowland)────────────────────────────┐
│
30) Windsor Boys School (Smith)─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 118 13:22
31) Weybridge RC (Cook)─────────┘ Race 86 12:02
8) Women's Masters A/B Quads
32) Weybridge Ladies (Alcock =B)─┐
├────────────────
33) Kingston (Kugele =A)─────────┘ Race 124 13:37
9) Women's Masters C/D Quads
34) Weybridge Ladies (Thornton =D)──────────────────┐
│
35) Marlow RC (Manley =C)──────────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 123 13:35
36) Molesey (Rogers =C)────────────┘ Race 85 12:00
10) Women's Junior 16 Quads
37) Bewl Bridge RC (Miller)────────────────────┐
│
38) Eton Excelsior RC (Swain)─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 121 13:30
39) Staines (Mason)───────────┘ Race 84 11:57
11) Junior 14 Coxed Quads
40) Windsor Boys School (Cleare)───────┐
├────────────────┐
41) Whitgift School BC (Martin)────────┘ Race 42 10:12 │
├────────────────┐
42) Wellington College (Wigzell)────────────────────────┘ Race 83 11:55 │
│
43) Molesey (Brazier)──────────────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 120 13:27
44) Tideway Scullers School (Sherratt)─┘ Race 43 10:15 │ │
├────────────────┘
45) Windsor Boys School (Wilson)───────┐ │ Race 82 11:52
├────────────────┘
46) Wellington College (Le)────────────┘ Race 44 10:17
12) Women's Junior 14 Coxed Quads
47) Christchurch (Smailes)────────┐
├────────────────┐
48) Emanuel School (Salvesen)─────┘ Race 40 10:07 │
├────────────────┐
49) Guildford RC (Chapman)─────────────────────────┘ Race 80 11:47 │
├────────────────
50) Bryanston School BC (Stevens)──────────────────┐ │ Race 117 13:20
│ │
51) Walton RC (Poole)─────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 81 11:50
52) Emanuel School (Curry)────────┘ Race 41 10:10
13) Intermediate 3 Double Sculls
53) Eton Excelsior RC (Keir/Walker)─────┐
├────────────────┐
54) Walton RC (Hazell/Shire)────────────┘ Race 78 11:42 │
├────────────────
55) Charterhouse (Malmstrom/Pavoncelli)─┐ │ Race 116 13:17
├────────────────┘
56) Guildford RC (Warden/Mogridge)──────┘ Race 79 11:45
14) Junior 18 Double Sculls
57) Wellington College (Hardaker/Walker)─────┐
├────────────────┐
58) Charterhouse (Walton/Oganesyan)──────────┘ Race 76 11:37 │
├────────────────
59) Bewl Bridge RC (Britton/Mumford)─────────┐ │ Race 115 13:15
├────────────────┘
60) Wellington College (Verden/Cooper─Brown)─┘ Race 77 11:40
15) Junior 15 Double Sculls
61) Walton RC (Sollars/Benson)────────────┐
├────────────────┐
62) Windsor Boys School (Ellery/Shewell)──┘ Race 37 10:00 │
├────────────────┐
63) Molesey (Warren/Darlow)────────────────────────────────┘ Race 75 11:35 │
│
64) Guildford RC (Perrins/Carney)─────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 114 13:12
65) Walton RC (Wilkinson/Suphi)───────────┘ Race 38 10:02 │ │
├────────────────┘
66) Guildford RC (Houston/Jarvis)─────────┐ │ Race 74 11:32
├────────────────┘
67) Windsor Boys School (Patel/Karatayli)─┘ Race 39 10:05
16) Junior 13 Double Sculls
68) Tideway Scullers School (Cossey/Gillibert)─┐
├────────────────
69) Staines (Artis/McLaughlin)─────────────────┘ Race 113 13:10
17) Womens Intermediate 3 Double Sculls
70) Walton RC (Dent/Denham)───────────────────┐
├────────────────┐
71) Twickenham (Field/Rudenko)────────────────┘ Race 35 09:55 │
├────────────────┐
72) University of Surrey (Charman/Bockelmann)──────────────────┘ Race 72 11:27 │
├────────────────
73) St George's College (Busch/Gannon)─────────────────────────┐ │ Race 112 13:07
│ │
74) Reading RC (Radu/Wilkinson)───────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 73 11:30
75) Kingston (Brunning/Dickman)───────────────┘ Race 36 09:57
18) Women's Junior 18 Double Sculls
76) Staines (Shoolbread/Corkish)───────┐
├────────────────┐
77) Reading RC (Leach/Dobson)──────────┘ Race 70 11:22 │
├────────────────
78) St George's College (Mason/Penney)─┐ │ Race 111 13:05
├────────────────┘
79) Weybridge RC (Pickering/Cole)──────┘ Race 71 11:25
19) Women's Junior 15 Double Sculls
80) Burway RC (Ross/Brown)────────────────┐
├────────────────┐
81) Molesey (Peters /Muller)──────────────┘ Race 9 08:50 │
├────────────────┐
82) St George's College (Fowden/Cook)──────────────────────┘ Race 31 09:45 │
├────────────────┐
83) Guildford RC (Adcock/Johnson)──────────────────────────┐ │ Race 68 11:17 │
├────────────────┘ │
84) Reading RC (Pichard/Taylor)────────────────────────────┘ Race 32 09:47 │
├────────────────
85) Christchurch (Bark/Leach)──────────────────────────────┐ │ Race 110 13:02
├────────────────┐ │
86) Guildford RC (Turner/Lambert Parsons)─┐ │ Race 33 09:50 │ │
├────────────────┘ │ │
87) Walton RC (Anderson/Banks)────────────┘ Race 10 08:52 ├────────────────┘
│ Race 69 11:20
88) Reading RC (Prior/Gower)───────────────────────────────┐ │
├────────────────┘
89) Molesey (Alexopoulos/Roper)───────────┐ │ Race 34 09:52
├────────────────┘
90) Guildford RC (Davenport/Jayawickrema)─┘ Race 11 08:55
20) Women's Junior 13 Double Sculls
91) Reading RC (Cookson/Threlfall)─────────────┐
├────────────────┐
92) Eton Excelsior RC (Back/Ward)──────────────┘ Race 29 09:40 │
├────────────────┐
93) Weybridge RC (Lee─Wragg/Sheldon)────────────────────────────┘ Race 66 11:12 │
├────────────────
94) Tideway Scullers School (Archer/Gillibert)──────────────────┐ │ Race 109 13:00
│ │
95) Staines (Knight/Mason)─────────────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 67 11:15
96) Reading RC (Brown/Paterson)────────────────┘ Race 30 09:42
21) Mixed Masters B Novice Double Sculls
97) Walton RC (Murfin/Adams)─┐
├────────────────
98) Walton RC (Heywood/Gill)─┘ Race 108 12:57
22) Mixed Masters C Double Sculls
99) Walton RC (Della Casa/Jackson)─┐
├────────────────
100) Walton RC (Flowerdew/Penney)──┘ Race 107 12:55
23) Mixed Masters D Novice Double Sculls
101) Walton RC (Gillespie/Harris)─┐
├────────────────
102) Weybridge RC (McAnena/Gray)──┘ Race 106 12:52
24) Mixed Masters E/F Double Sculls
103) Weybridge RC (Lawson/Kornberg =E)─┐
├────────────────
104) Twickenham (Bailey/Macnaught =F)──┘ Race 105 12:50
25) Intermediate 2 Sculls
105) St George's College (Notter)───────────┐
├────────────────
106) St George's College (Youngblood─Costa)─┘ Race 104 12:47
26) Novice Sculls
107) St George's College (Sugrue)────┐
├────────────────┐
108) Windsor Boys School (Bodkin)────┘ Race 5 08:40 │
├────────────────┐
109) St George's College (Russell)────────────────────┘ Race 25 09:30 │
│
110) St George's College (Morrison)──┐ ├────────────────┐
├────────────────┐ │ Race 64 11:07 │
111) Windsor Boys School (Hunter)────┘ Race 6 08:42 ├────────────────┘ │
│ Race 26 09:32 │
112) St George's College (Bevan)──────────────────────┘ │
├────────────────
113) St George's College (Ody)────────────────────────┐ │ Race 103 12:45
├────────────────┐ │
114) St George's College (Hill)──────┐ │ Race 27 09:35 │ │
├────────────────┘ │ │
115) Henley RC (Harsant)─────────────┘ Race 7 08:45 ├────────────────┘
│ Race 65 11:10
116) St George's College (Sanderson)──────────────────┐ │
├────────────────┘
117) Windsor Boys School (Workman)───┐ │ Race 28 09:37
├────────────────┘
118) St George's College (Asher)─────┘ Race 8 08:47
27) Masters C Sculls
119) Maidenhead RC (Macrae)─────────────────────────────┐
│
120) Tideway Scullers School (Bridger)─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 102 12:42
121) Eton Excelsior RC (Len)───────────┘ Race 63 11:05
28) Masters E/F Sculls
122) Staines (Tollett =F)──────┐
├────────────────
123) Walton RC (Everington =E)─┘ Race 101 12:40
29) Junior 16 Sculls
124) Hillingdon RC (Lorenzato)───────────────────────┐
├────────────────┐
125) Wellington College (Morrison)───────────────────┘ Race 61 11:00 │
├────────────────
126) Walton RC (Pickering)───────────────────────────┐ │ Race 100 12:37
│ │
127) Eton Excelsior RC (Cowan)──────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 62 11:02
128) Bournemouth Collegiate (Jones)─┘ Race 24 09:27
30) Junior 14 Sculls
129) Whitgift School BC (Haslam)─┐
├────────────────┐
130) Charterhouse (Markus)───────┘ Race 1 08:30 │
├────────────────┐
131) Guildford RC (Marriott)──────────────────────┘ Race 20 09:17 │
│
132) Cranmore School (Harris)────┐ ├────────────────┐
├────────────────┐ │ Race 59 10:55 │
133) Reading RC (Rundle)─────────┘ Race 2 08:32 ├────────────────┘ │
│ Race 21 09:20 │
134) Charterhouse (Jordan)────────────────────────┘ │
├────────────────
135) Christchurch (Harding Wade)──────────────────┐ │ Race 99 12:35
├────────────────┐ │
136) Charterhouse (Hail)─────────┐ │ Race 22 09:22 │ │
├────────────────┘ │ │
137) Walton RC (Philpott)────────┘ Race 3 08:35 ├────────────────┘
│ Race 60 10:57
138) Burway RC (Hawkins)──────────────────────────┐ │
├────────────────┘
139) Charterhouse (Rigg Franco)──┐ │ Race 23 09:25
├────────────────┘
140) Guildford RC (Reckord)──────┘ Race 4 08:37
31) Womens Novice Sculls
141) Charterhouse (Ryan)────────┐
├────────────────┐
142) Upper Thames RC (Haycraft)─┘ Race 17 09:10 │
├────────────────┐
143) Kingston (Baylis)───────────────────────────┘ Race 58 10:52 │
│
144) Wallingford (Davies)───────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 98 12:32
145) Upper Thames RC (Earle)────┘ Race 18 09:12 │ │
├────────────────┘
146) Charterhouse (Pite)────────┐ │ Race 57 10:50
├────────────────┘
147) Upper Thames RC (Pishock)──┘ Race 19 09:15
32) Women's Masters A/B Sculls
148) Guildford RC (Smoothy =A)─┐
├────────────────
149) Guildford RC (Rowland =B)─┘ Race 97 12:30
33) Women's Junior 16 Sculls
150) Walton RC (Gray)─────────────────────────────────┐
├────────────────┐
151) Bournemouth Collegiate (Culpan)──────────────────┘ Race 55 10:45 │
├────────────────
152) Weybridge RC (Bailey)────────────────────────────┐ │ Race 96 12:27
│ │
153) Reading RC (Wootton)────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 56 10:47
154) Upper Thames RC (Barter)────────┘ Race 16 09:07
34) Women's Junior 14 Sculls
155) Burway RC (Lawrence)───────────────────┐
├────────────────┐
156) Emanuel School (Dibden)────────────────┘ Race 12 08:57 │
├────────────────┐
157) Molesey (Dight)────────────────────────┐ │ Race 53 10:40 │
├────────────────┘ │
158) Emanuel School (Bucalossi)─────────────┘ Race 13 09:00 │
├────────────────
159) Bournemouth Collegiate (Lindon─Thomas)─┐ │ Race 95 12:25
├────────────────┐ │
160) Christchurch (Browning)────────────────┘ Race 14 09:02 │ │
├────────────────┘
161) Molesey (Lee)──────────────────────────┐ │ Race 54 10:42
├────────────────┘
162) Emanuel School (Weighill)──────────────┘ Race 15 09:05
35) Novice Eights
301) Reading RC (Garfield)───────────────┐
├────────────────┐
302) Windsor Boys School (Smerin)────────┘ Race 337 15:22 │
├────────────────┐
303) Kingston (Tunbridge)─────────────────────────────────┘ Race 377 17:14 │
├────────────────
304) Vesta (Radcke)───────────────────────────────────────┐ │ Race 405 18:32
│ │
305) Whitgift School BC (Hatteland─Dunn)─┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 378 17:17
306) Molesey (Taylor)────────────────────┘ Race 338 15:25
36) Junior 14 Octuples
307) St George's College (Davis)───────────────────┐
│
308) Walton RC (Philpott)─────────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 404 18:26
309) Whitgift School BC (Pringle)─┘ Race 376 17:08
37) Women's Junior 14 Octuples
310) Eton Excelsior RC (Donaldson)─┐
├────────────────┐
311) Lady Eleanor Holles (Halton)──┘ Race 374 16:55 │
├────────────────
312) Emanuel School (Curry)────────┐ │ Race 403 18:19
├────────────────┘
313) St George's College (Boxer)───┘ Race 375 17:01
38) Intermediate 3 Coxed Fours
314) Eton Excelsior RC (Scharfe)────┐
├────────────────┐
315) University of Surrey (Seymour)─┘ Race 372 16:50 │
├────────────────
316) Walton RC (Adams)──────────────┐ │ Race 402 18:17
├────────────────┘
317) University of Surrey (Wiseman)─┘ Race 373 16:52
39) Womens Intermediate 3 Coxed Fours
318) Eton Excelsior RC (Bates)──────────────────┐
├────────────────┐
319) Exeter (Barker)────────────────────────────┘ Race 370 16:45 │
├────────────────
320) Twickenham (Frankson)──────────────────────┐ │ Race 401 18:14
│ │
321) Reading RC (Hicks)────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 371 16:47
322) Molesey (Williams)────────┘ Race 336 15:20
40) Women's Masters D Coxed Fours
323) Weybridge RC (Conaway)─┐
├────────────────
324) Walton RC (Thiemann)───┘ Race 400 18:12
41) Junior 18 Quads
325) Charterhouse (Pavoncelli)─┐
├────────────────
326) Bewl Bridge RC (Mayne)────┘ Race 399 18:09
42) Womens Intermediate 3 Quads
327) Mortlake A & A BC (Dickson)─┐
├────────────────┐
328) Weybridge RC (Klaka)────────┘ Race 368 16:40 │
├────────────────
329) Upper Thames RC (Pishock)───┐ │ Race 398 18:07
├────────────────┘
330) Mortlake A & A BC (Bruce)───┘ Race 369 16:42
43) Junior 15 Coxed Quads
331) Bewl Bridge RC (House)─────────┐
├────────────────┐
332) Whitgift School BC (Ostrowski)─┘ Race 332 15:10 │
├────────────────┐
333) Walton RC (Lucas)──────────────┐ │ Race 366 16:35 │
├────────────────┘ │
334) Staines (Uttley)───────────────┘ Race 333 15:12 │
├────────────────
335) Reading RC (Peters)────────────┐ │ Race 397 18:04
├────────────────┐ │
336) St George's College (Lewis)────┘ Race 334 15:15 │ │
├────────────────┘
337) Guildford RC (Perrins)─────────┐ │ Race 367 16:37
├────────────────┘
338) Windsor Boys School (Bodkin)───┘ Race 335 15:17
44) Junior 13 Coxed Quads
339) Reading RC (Threlfall)──────┐
├────────────────┐
340) Cranmore School (Balloo)────┘ Race 329 15:02 │
├────────────────┐
341) Weybridge RC (Foulkes)───────────────────────┘ Race 365 16:32 │
│
342) Walton RC (Catlin)──────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 396 18:02
343) Staines (McLaughlin)────────┘ Race 330 15:05 │ │
├────────────────┘
344) Walton RC (Robinson)────────┐ │ Race 364 16:30
├────────────────┘
345) Cranmore School (Varoujian)─┘ Race 331 15:07
45) Women's Junior 15 Coxed Quads
346) Surbiton High School (Pearson)─┐
├────────────────┐
347) Molesey (Leppard)──────────────┘ Race 327 14:57 │
├────────────────┐
348) St George's College (Sugrue)────────────────────┘ Race 362 16:25 │
├────────────────
349) Guildford RC (Jayawickrema)─────────────────────┐ │ Race 395 17:59
│ │
350) Reading RC (Taylor)────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 363 16:27
351) Weybridge RC (Clark)───────────┘ Race 328 15:00
46) Novice Double Sculls
352) Molesey (Jalili/Lawrie)───────────────┐
├────────────────┐
353) Windsor Boys School (Workman/Hunter)──┘ Race 360 16:20 │
├────────────────
354) Whitgift School BC (Danno/Millington)─┐ │ Race 394 17:57
├────────────────┘
355) Walton RC (Wedlake/Wilkinson)─────────┘ Race 361 16:22
47) Masters C/D/E Double Sculls
356) Weybridge RC (Duffill/Curd =C)─────────┐
├────────────────┐
357) Shiplake Vikings RC (Bell/Gascoine =D)─┘ Race 358 16:15 │
├────────────────
358) Marlow RC (Hyman/Parcell =E)───────────┐ │ Race 393 17:54
├────────────────┘
359) Weybridge RC (Thomas/Gowland =D)───────┘ Race 359 16:17
48) Masters F/G Double Sculls
360) BTC Southampton (Green/Wardell =G)─┐
├────────────────
361) Weybridge RC (Csiki/Davidson =F)───┘ Race 392 17:52
49) Junior 16 Double Sculls
362) Windsor Boys School (Jacobs/Smith)───┐
├────────────────┐
363) Eton Excelsior RC (Smith/Cowan)──────┘ Race 325 14:52 │
├────────────────┐
364) Hillingdon RC (Strutt/Lorenzato)──────────────────────┘ Race 356 16:10 │
├────────────────
365) Weybridge RC (Cowie/Cook)─────────────────────────────┐ │ Race 391 17:49
│ │
366) Molesey (Hardy/Gowland)──────────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 357 16:12
367) Windsor Boys School (Haswell/Wollen)─┘ Race 326 14:55
50) Junior 14 Double Sculls
368) Charterhouse (Jordan/Campell─Wilson)─────────────────┐
├────────────────┐
369) Christchurch (Ratcliffe/Canelas)─────────────────────┘ Race 321 14:42 │
├────────────────┐
370) Windsor Boys School (Taylor/Howse)────────────────────────────────────┘ Race 355 16:07 │
│
371) Guildford RC (Reckord/Marriott)──────────────────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 390 17:47
372) Burway RC (Hawkins/Barrett)──────────────────────────┘ Race 322 14:45 │ │
├────────────────┘
373) Charterhouse (Rigg Franco/Hail)──────────────────────┐ │ Race 354 16:05
├────────────────┘
374) Windsor Boys School (Fradin de La Renaudiere/Cleare)─┘ Race 323 14:47
51) Womens Novice Double Sculls
375) Charterhouse (Ryan/Pite)───────────┐
├────────────────
376) University of Surrey (Ebbens/Holt)─┘ Race 389 17:44
52) Womens Masters A Novice Double Sculls
377) Walton RC (Murfin/Gill)──────────┐
├────────────────
378) Walton RC (Welch/Brooke─Barnett)─┘ Race 388 17:42
53) Women's Masters C/D Double Sculls
379) Marlow RC (Essa/Buckeridge =C)─┐
├────────────────
380) Marlow RC (Rowe/Hopley =D)─────┘ Race 387 17:39
54) Women's Junior 16 Double Sculls
381) Weybridge RC (Dennis/Goochild)──────────────────┐
├────────────────┐
382) Molesey (Williams/Nolan)────────────────────────┘ Race 352 16:00 │
├────────────────
383) Hillingdon RC (Woods/Freeney)───────────────────┐ │ Race 386 17:37
│ │
384) Staines (Russell/Webb)─────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 353 16:02
385) Bewl Bridge RC (Hobson/Morten)─┘ Race 320 14:40
55) Women's Junior 14 Double Sculls
386) Emanuel School (Curry/Laughton)─────────────┐
├────────────────┐
387) Tideway Scullers School (Purcell/Blackwood)─┘ Race 316 14:30 │
├────────────────┐
388) Emanuel School (Beams/Weighill)──────────────────────────────┘ Race 351 15:57 │
│
389) Weybridge RC (Sandford/Cowie)───────────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 385 17:34
390) Christchurch (Berridge/Cheetham)────────────┘ Race 317 14:32 │ │
├────────────────┘
391) Guildford RC (Chapman/Fawcett)──────────────┐ │ Race 350 15:55
├────────────────┘
392) Emanuel School (Hunt/Dibden)────────────────┘ Race 319 14:37
56) Intermediate 3 Sculls
393) Guildford RC (Warden)───────────────────────────┐
├────────────────┐
394) Weybridge RC (Brisco)───────────────────────────┘ Race 313 14:22 │
├────────────────┐
395) Henley RC (Harsant)─────────────────────────────┐ │ Race 348 15:50 │
├────────────────┘ │
396) Burway RC (Grimster)────────────────────────────┘ Race 314 14:25 │
├────────────────
397) Bryanston School BC (Christie)──────────────────┐ │ Race 384 17:32
├────────────────┐ │
398) University of Surrey (Hopkins)──────────────────┘ Race 315 14:27 │ │
├────────────────┘
399) Staines (Tollett)───────────────────────────────┐ │ Race 349 15:52
├────────────────┘
400) Maidenhead RC (Macrae)─────────┐ │ Race 324 14:50
├────────────────┘
401) Weybridge RC (Steel)───────────┘ Race 302 13:55
57) Junior 18 Sculls
402) Bewl Bridge RC (Britton)────────────┐
├────────────────┐
403) Hillingdon RC (Foley)───────────────┘ Race 311 14:17 │
├────────────────┐
404) Bournemouth Collegiate (Quinn)───────────────────────┘ Race 346 15:45 │
├────────────────
405) Reading RC (Iddon)───────────────────────────────────┐ │ Race 383 17:29
│ │
406) Wellington College (Veyder─Malberg)─┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 347 15:47
407) Hillingdon RC (Case)────────────────┘ Race 312 14:20
58) Junior 15 Sculls
408) Charterhouse (Wild)──────────────────────────────┐
├────────────────┐
409) Wellington College (Wyllie)──────────────────────┘ Race 308 14:10 │
├────────────────┐
410) Windsor Boys School (Shewell)────────────────────┐ │ Race 344 15:40 │
├────────────────┘ │
411) Bournemouth Collegiate (Cavill)──────────────────┘ Race 309 14:12 │
├────────────────
412) Charterhouse (Rockingham)────────────────────────┐ │ Race 382 17:27
├────────────────┐ │
413) St George's College (Jenkinson)──────────────────┘ Race 310 14:15 │ │
├────────────────┘
414) Burway RC (Levett)───────────────────────────────┐ │ Race 345 15:42
├────────────────┘
415) Charterhouse (Wright)───────────┐ │ Race 318 14:35
├────────────────┘
416) Windsor Boys School (Ellery)────┘ Race 301 13:52
59) Womens Intermediate 3 Sculls
417) Guildford RC (Rowland)──────────────────┐
│
418) Reading RC (Cambio)────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 381 17:24
419) Guildford RC (Smoothy)─┘ Race 343 15:37
60) Women's Junior 18 Sculls
420) Reading RC (Shepherd)──────────┐
├────────────────┐
421) Wallingford (Davies)───────────┘ Race 305 14:02 │
├────────────────┐
422) Walton RC (Denham)──────────────────────────────┘ Race 342 15:35 │
│
423) Weybridge RC (Feather)─────────┐ ├────────────────
├────────────────┐ │ Race 380 17:22
424) Staines (Romp)─────────────────┘ Race 306 14:05 │ │
├────────────────┘
425) Bournemouth Collegiate (Young)─┐ │ Race 341 15:32
├────────────────┘
426) Reading RC (Pooley)────────────┘ Race 307 14:07
61) Women's Junior 15 Sculls
427) Weybridge RC (Pickering)───────┐
├────────────────┐
428) Molesey (Dunford)──────────────┘ Race 303 13:57 │
├────────────────┐
429) Reading RC (Ciecierska─Holmes)──────────────────┘ Race 339 15:27 │
├────────────────
430) Burway RC (Wells)───────────────────────────────┐ │ Race 379 17:19
│ │
431) Reading RC (Richards)──────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 340 15:30
432) Weybridge RC (Foulkes)─────────┘ Race 304 14:00